کد خبر: 818729 A

معاون عمران و توسعه شهری و روستایی وزارت کشور گفت: در شرایط سخت جهانی امروز که کشورهای زیادی با بی ثباتی درگیر هستند، کشور ما در حوزه پدافند عامل و غیرعامل در وضعیت خوبی به سر می برد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، مهدی جمالی نژاد در حاشیه دومین  همایش ملی مصون‌سازی زیرساخت‌ها و صیانت از مردم در جمع خبرنگاران گفت: در کنار موضوع پدافند عامل که بحث مهمی است، پدافند غیرعامل نیز از اهمیت خاصی برخوردار است و در این حوزه، شهرداری ها و دهیاری ها توجه خاصی به این موضوع دارند.محور تبیین موضوعات در حوزه پدافند غیرعامل شهرداری ها و دهیاری ها در کشور هستند.

جمالی نژاد تصریح کرد: جلسه امروز جلسه خوبی درخصوص پدافند غیرعامل سخت و نرم بود و در کنار آن رونمایی از تجهیزاتی را داشتیم که تولید متخصصان داخل کشور است و به همت مسئولان وزارت دفاع تولید شده است‌.

وی افزود: یکی از این تجهیزات مربوط به تولیدات آتش نشانی بود و باید اعلام کنم، لازمه تمام شاخص ها در شهرها و روستاها امنیت است و اگر تامین نشود، تمامی دستاوردها تحت تاثیر قرار می گیرد.

جمالی نژاد با اشاره به شرایط کنونی کشور که از ثبات خوبی برخوردار است گفت: در شرایط سخت جهانی امروز که کشورهای زیادی با بی ثباتی درگیر هستند، کشور ما در حوزه پدافند عامل و غیرعامل در وضعیت خوبی به سر می برد.

وی افزود: در وزارت کشور و سازمان شهرداری ها و دهیاری ها در کنار شهرها و روستاها هستیم و هرگونه کمکی که از دست ما برمی آید انجام خواهیم داد.

شاخص شهرداری شهری و روستایی وزارت دفاع وزارت کشور
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر