کد خبر: 817089 A

دبیر شورای نمایندگان ولی فقیه در مناطق قومی:

دبیر شورای نمایندگان ولی فقیه در مناطق قومی گفت: امروز توانستیم به همت وحدت اسلامی، دشمن را از اشتهایش دور کنیم.

به گزارش خبرنگار ایلنا، نشست رسانه‌ای نقش وحدت در پیروزی‌های دفاع مقدس و جبهه مقاومت صبح امروز با حضور حجت‌الاسلام لطفیان؛ دبیر شورای نمایندگان ولی فقیه در مناطق قومی ماموستا ملاقادر قادری؛ عضو شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل تسنن و امام جمعه پاوه، مولوی علیرضا یعقوبی از علمای برجسته اهل سنت خراسان، سردار حسن رستگار مقدم؛ فرمانده اسبق قرارگاه حمزه لشکر شش، سردار عباسعلی فرزندی از پیشکسوتان دفاع مقدس و رییس دفتر مطالعاتی راهبردی دبیرخانه شواری نمایندگان ولی فقیه در مناطق قومی در ستاد راهیان نور کشور برگزار شد.

حجت الاسلام لطفیان در ابتدای این نشست رسانه‌ای اظهار داشت: رهبری در سخنانی فرموند که در ۲۵ سال آینده رژیم صهیونستی از صحنه روزگار پاک خواهد شد.دشمن یکسری برنامه‌ها دارد که دسترسی به آن امکان پذیر است، اما باید با خود به خاک ببرد.دو شعار نیل تا فرات و خاورمیانه بزرگ باید تحقق یابد، امروز خاورمیانه بزرگ را جبهه مقاومت رقم خواهد زد. امروز باید اشتهای دشمن با او به خاک سپرده شود. سنت الهی این است که بین دشمن و اشتهای او و آنچه در تخیلش وجود دارد حائل ایجاد کند که جبهه مقاوت این کار را می‌کند.

وی ادامه داد: ما هنوز در گامهای اول مبارزه هستیم و تقریبا هنوز درگیر نشدیم اما اگر وارد شویم باید تا درب خانه دشمن وارد شود. ما امروز توانستیم به همت وحدت اسلامی دشمن را از اشتهایش دور کنیم.رمز حایل شدن بین دشمن و اشتهای او، وحدت اسلامی است.  

دبیر شورای نمایندگان ولی فقیه در مناطق قومی بیان کرد: اگر به تاریخچه کشور بنگریم در دفاع مقدس که دشمن با چه اشتهایی آمد و با چه خفت و خواری بازگشت، امروز آنچه که در اندیشه دشمن است باید مثل خود او به خاک سپرده شود.آمیخته شدن خون شیعه و سنی در مناسبات مختلف جلوی بسیاری از اتفاقات ناگوار را گرفته و درخت تنومند اسلام را آبیاری کرده است.

حجت الاسلام لطفیان اذعان داشت: دفاع مقدس نماد در هم تنیده شدن خون شیعه و سنی است. بنابراین دفاع مقدس مربوط به همه ایرانیان مسلمان اعم از شیعه و سنی است. آنچه که همیشه برای ما مهم است این است که ما امروز در صحنه جدی مبارزه با استعمار و اسکتبار هستیم. آنچه که امروز برای شیعه و سنی اهمیت دارد اگر مولفه‌های هویت اسلامی، هویت ایرانی، منافع ملی و امنیت ملی در نظر گرفته شود مجددا شیعه و سنی در کنار هم خواهند بود.

خاک مسلمان ولی فقیه استعمار برنامه ریزی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر