کد خبر: 816920 A

پیوندی در فدراسیون بین‌المللی صلیب‌سرخ تشریح کرد:

چهلمین نشست هیات حاکمه فدراسیون بین المللی جمعیت‌های صلیب سرخ و هلال‌احمر ۹ تا ۱۱ مهرماه ۹۸، در ژنو برگزار شده و رئیس جمعیت هلال‌احمر ایران به عنوان یکی از اعضای هیات حاکمه در این نشست شرکت خواهد کرد.

به گزارش ایلنا، هیات حاکمه فدراسیون بین المللی جمعیت‌های صلیب سرخ و هلال‌احمر سالی ۲ بار به عنوان عالی‌ترین رکن تصمیم‌گیری فدراسیون بین‌المللی صلیب سرخ و هلال احمر، با حضور اعضا که جمعیت هلال‌احمر کشورمان نیز یکی از آنهاست، تشکیل جلسه می دهد.

دکتر علی اصغر پیوندی، رئیس جمعیت هلال احمر هم به عنوان یکی از اعضای این هیات، ۹ تا ۱۱ مهرماه ۹۸ در راس هیاتی در چهلمین نشست هیات حاکمه شرکت خواهد کرد و دکتر پیوندی در این جلسه در زمینه عملکرد هلال احمر در سیل فروردین ماه، اجرای برنامه «نذر آب» جمعیت در تابستان و تلاش های هلال احمر ایران برای مواجهه با تغییرات اقلیمی سخنرانی خواهد کرد.

این جلسه با توجه به نزدیکی برگزاری نشست‌های اساسنامه‌ای و سی‌وسومین کنفرانس بین‌المللی صلیب‌سرخ و هلال‌احمر که از ۱۲ تا ۲۱ آذرماه ۹۸ برگزار خواهد شد، از اهمیت بالایی برخوردار است.

مقرر شده است در این جلسه رئیس فدراسیون بین‌المللی صلیب‌سرخ و هلال احمر گزارشی از فعالیت های انجام شده، ارائه کند و سپس اعضای هیات حاکمه به بررسی و تبادل نظر پیرامون موضوعاتی از قبیل مدیریت خطر، حسابرسی و خطر، چارچوب آموزش، توافقنامه سویل و اقدامات تکمیلی و اصل درستی آن خواهند پرداخت. همچنین گزارش‌های کمیسیون‌های مالی، جوانان، انتخابات، مصالحه و میانجی‌گری به هیات ارائه خواهد شد.

 

صلیب سرخ جمعیت هلال‌احمر صلیب سرخ بین المللی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر