کد خبر: 816829 A

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان ایلام، گفت: در تلاش هستیم در ماموریت اربعین از ظرفیت حداکثری رسانه‌ها استفاده کنیم.

به گزارش ایلنا، سرهنگ ابوالفضل کوهزادی با بیان اینکه رسانه ها و صدا و سیما می توانند با اطلاع رسانی سریع و به موقع اخبار و محدودیت های ترافیکی نقش موثری در روان سازی ترافیک و پیشگیری از سوانح رانندگی داشته باشند، اظهار داشت: به همین منظور پلیس راهور با همکاری صدا و سیمای مرکز استان به صورت مستمر اقدام به اطلاع رسانی اخبار ترافیکی در این ایام خواهد کرد.

وی افزود: هرگونه تغییری در جریان ترافیک در ایام اربعین از قبیل ایجاد محدودیت های جدید، جابه جایی مسیرهای تردد، اخبار و حوداث ترافیکی و همچنین توصیه و هشدارهای پیشگیرانه ،بلافاصله از طریق رادیو ایلام، رادیو اربعین و سایت های خبری به اطلاع زائران و عموم مردم خواهد رسید.

این مقام انتظامی در ادامه با اشاره به اینکه زائران بایستی حتما در طول مسیر، اخبار ترافیکی را از طریق رسانه های گروهی رصد و پیگیری کنند، تصریح کرد: زائرانی که قصد خروج از مرز مهران را دارند به محض ورود به حوزه جغرافیای استان ایلام با تغییر فرکانس رادیو می توانند در جریان اخبار و محدودیت های ترافیکی قرار گیرند.

به گزارش سایت پلیس، رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان ایلام گفت: علی رغم بازگشایی مرز خسروی در استان کرمانشاه، همچنان شاهد حضور حداکثری زائران در مرز "مهران" جهت خروج از کشور  هستیم و  برآورد ما افزایش تردد ۳۰ تا ۴۰ درصدی زائران  اربعین حسینی نسبت به سال گذشته است.

سرهنگ ابوالفضل سرهنگ ابوالفضل کوهزادی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر