کد خبر: 816709 A

رئیس مرکز عملیات پلیس امنیت عمومی پایتخت، از دستگیری یکی از اراذل و اوباش محدوده شمال تهران خبر داد و گفت: این متهم که از ترس قانون، فراری بود، پس از ۲ ماه دستگیر شد.

به گزارش ایلنا، سرهنگ سعید راستی به تشریح این خبر پرداخت و گفت: اواخر ۲ماه گذشته خبری مبنی بر اینکه فردی با داشتن یک قلضه سلاح گرم ضمن برهم زدن نظم عمومی و آسایش مردم در یکی از محلات شمال شهر تهران خود را مامور اعلام می کند، دریافت شد.

این مقام انتظامی عنوان داشت: با توجه به اینکه اقدامات مجرمانه این فرد شرور علاوه بر اخلال در نظم عمومی سبب نارضایتی اهالی و ساکنان این محل شده بود، حساسیت موضوع ۲ چندان شد و تیمی از ماموران پلیس امنیت عمومی پایتخت، وارد عمل شده و با بررسی های میدانی، اقدامات فنی متهم را شناسایی کردند و به دنبال آن شناسایی مخفیگاه جدید متهم که از ترس پلیس در محل های مختلفی پنهان می شد در دستور کار قرار گرفت.

وی تصریح کرد: تحقیقات پلیسی ادامه داشت تا اینکه پس از تلاش های شبانه روزی، در نهایت در ششم مهرماه مخفیگاه این متهم در حوالی محله اوین شناسایی شد.

وی افزود: با هماهنگی مقام قضائی تیم های عملیاتی این پلیس به محل اعزام و در یک عملیات ضربتی این شرور متواری را دستگیر و برای تحقیقات تکمیلی به پلیس امنیت عمومی پایتخت منتقل کردند.

سرهنگ راستی، با اشاره به این مطلب که پلیس اجازه قدرت نمایی به هیچ شرور و متخلفی را نمی دهد، خاطرنشان کرد: با افرادی که بخواهند تحت هر عنوانی اقدام به برهم زدن نظم عمومی کنند برخورد قانونی خواهد شد و شهروندان می توانند در صورت برخورد با موارد مشکوک موضوع را از طریق سامانه مرکز ۱۱۰ و یا مراجعه به نزدیک ترین پایگاه پلیس، اطلاع دهند تا در سریع زمان ممکن رسیدگی شود.

رییس مرکز عملیات پلیس امنیت عمومی پایتخت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر