کد خبر: 816321 A

مدیرکل امور ایثارگران شهرداری تهران در واکنش به شایعه حذف نام شهدا از معابر پایتخت بیانیه‌ای صادر کرد.

به گزارش ایلنا، در بیانیه مدیرکل امور ایثارگران شهرداری تهران آمده است:

اگر نام‌ ایران برای یکایک ما افتخار آفرین و شورانگیز است، این غرور ریشه در نام شهیدان و ایثارگرانی دارد که برای ایران از جان گذشتند و امروز تلئلوی خونشان درخشش پرچم کشورمان است‌.

نام و یاد شهیدان برای زندگی یکایک ما نعمت و موهبتی است گرانبها که درخشش نامشان بر خیابانها و کوچه های شهرها و روستاها را باید قدر دانست، و آنگونه که رهبر معظم انقلاب در دیدار با اعضاء مجلس خبرگان رهبری فرمودند" نام شهید بر فراز کوی‌ها و برزنها موهبتی است که باید ادامه یابد" باید این راه ادامه یابد و اندیشه باطل حذف نام و یاد شهیدان با اقدام انقلابی مدیران شهری ناکام گردد.

بدون شک شهرداری تهران و شهرداری سایر شهرها وظیفه ارج نهادن به مقام شامخ شهداء و ایثارگران رابرعهده دارند و نباید بگذارند پیشکسوتان جهاد و شهادت در پیچ و خم زندگی روزمره به فراموشی سپرده شوند، و بر همین اساس امروز شهرداری تهران به حضور ایثارگران و خانواده شهداء در جمع مدیران و کارکنان خویش مفتخر است و در تلاش است تا با ارائه خدمات مناسب زمینه رضایت خانواده شهداء و ایثارگران را بیش از پیش فراهم کند.

در تهران شهری برای همه؛ شهیدان گلگون کفن صاحبان کوی و برزن این شهرهستند و همه ما دست در دست هم باید زمینه های ترویج یاد و خاطره "شهدای گمنام " تا حذف نام "شهدای مدافع وطن" را در زندگی شهروندان تهرانی فراهم کنیم‌.

تیم جدید مدیریت شهری، تیمی عاشق شهدا و ایثارگران است به طوری که علاوه بر اینکه شهردار محترم تهران خودشان از ایثارگران جبهه های نبرد هستند، شورای اسلامی شهر تهران از 21 نفر 13 عضو ایثارگر دارد که مایه افتخار جامعه ایثارگران کشور است.

بدون شک معرفی و برخورد با پیمانکاران خاطی برابر تدبیر دکتر حناچی شهردار محترم تهران می تواند التیام بخش دردمندان و امید بخش دوستداران و ارادتمندان شهدای گرانقدر باشد، هرچند که با برنامه ریزی های صورت گرفته در شهرداری تهران به زودی تصاویر کمتر دیده شده از شهدای دفاع مقدس در سطح شهر به نمایش درمی آید که مردم پایتخت را به وجود خواهد آورد.

رضا جلالی حذف نام شهدا از معابر پایتخت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر