کد خبر: 816154 A

فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان از رهایی گروگان ۱۲ساله از چنگال آدم ربایان در شهرستان "قصرقند" در کمتر از ۳ ساعت خبر داد.

به گزارش ایلنا، سردار محمد قنبری در تشریح جزئیات این خبر گفت: ساعت ۰۷:۰۰ صبح روز گذشته در پی ربودن نوجوانی ۱۲ ساله از جلوی یک مدرسه در روستای "نظرآباد" شهرستان "سرباز" بلافاصله طرح مهار در محورهای مواصلاتی این شهرستان و شهرستان های همجوار به اجرا درآمد.

وی افزود: در بررسی های به عمل آمده از شاهدان عینی در محل حادثه مشخص شد، سرنشینان یک دستگاه سواری سمند نقره ای رنگ  نوجوانی ۱۲ ساله به نام " امیرحسین"  را از جلو مدرسه ربوده و به سرعت از محل متواری شدند.

فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان تصریح کرد: در ادامه این ماجرا آدم ربایان با اعضای خانواده پسربچه ربوده شده تماس گرفته و مبلغ ۱۰ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال را برای رهایی او مطالبه کردند.

سردار قنبری عنوان کرد: کمتر از ۳ ساعت از زمان آدم ربایی یکی از تیم های پلیس آگاهی شهرستان قصرقند هنگام کنترل خودروهای عبوری در محور "جکیگور-قصرقند" خودرو مورد نظر را شناسایی و در فرصتی مناسب آن را با علائم هشدار دهنده متوقف کردند.

این مقام ارشد انتظامی در استان سیستان و بلوچستان تصریح کرد: در این عملیات ضمن دستگیری راننده و سرنشین خودرو، نوجوان ربوده شده را صحیح و سالم رها و به آغوش خانواده بازگرداندند.

سردار قنبری با اشاره به معرفی متهمان به مقام قضائی خاطر نشان کرد:  پلیس با کسانی که بخواهند نظم و امنیت جامعه را برهم بزنند با قاطعیت برخورد و اجازه جولان را به آنها نخواهد داد.

فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر