کد خبر: 816123 A

فرمانده تیپ سوم یگان‌های ویژه ناجا:

فرمانده تیپ سوم امام حسین (ع) یگان‌های ویژه ناجا گفت: با نیتی خالصانه به استقبال مأموریت اربعین حسینی (ع) و خدمات رسانی به زائران حضرت سیدالشهدا (ع) می‌رویم.

به گزارش ایلنا، سردار علی عظیمی در جمع کارکنان تیپ سوم یگان های ویژه ناجا گفت: بی شک، مأموریت اربعین حسینی (ع) از الطاف الهی است و انجام این مأموریت را به فال نیک می گیریم بنابراین تمام تلاش خود را برای هرچه بهتر برگزار شدن این مراسم بین المللی به نمایش خواهیم گذاشت.

وی ادامه داد: دشمنان نظام در هیچ زمانی برای شایعه پراکنی و اختلاف افکنی بین مسلمانان جهان بیکار نمی مانند و در اربعین امسال نیز بدون تردید برتحرکات خود علیه کشورهای اسلامی خواهند افزود اما با هوشیاری زوار حسینی، توطئه آنها خنثی خواهد شد.

فرمانده تیپ سوم امام حسین(ع) یگان های ویژه ناجا خطاب به افرادی که قصد خروج از مرز را دارند، عنوان کرد: حفظ حرمت زائران، اولویت اصلی یگان های ویژه ناجا در پایانه های مرزی است بنابراین با کسانی که بدون روادید قصد خروج از مرز را داشته باشند، با قاطعیت برخورد خواهد شد لذا درخواست ما از شهروندان گرامی این است که با دردست داشتن مدارک لازم، به مرزها مراجعه کنند.

به گزارش سایت پلیس، سردار عظیمی اظهار داشت: با نیتی خالصانه به استقبال مأموریت اربعین حسینی (ع) و خدمات رسانی به زائران حضرت سیدالشهدا (ع) می رویم و تا زائر اربعین حسینی هست، ما هم هستیم و از هیچ خدمی تدریغ نخواهیم کرد.

فرمانده تیپ سوم یگان‌های ویژه ناجا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر