کد خبر: 815555 A

رئیس مرکز فرماندهی و کنترل هوشمند ترافیک پلیس راهور پایتخت از برخورد یک دستگاه پژو پارس با دو خودرو دیگر خبر داد و گفت: این حادثه 3 مجروح در پی داشت.

به گزارش ایلنا، سرهنگ "محمد رازقی" در توضیح این خبر بیان داشت: شب گذشته در مسیر بزرگراه همت غرب به شرق بعد از پل باکری (منطقه 27) یک دستگاه پژو پارس با یک دستگاه پراید و یک خودرو وانت به شدت برخورد کرد.

رئیس مرکز فرماندهی و کنترل هوشمند ترافیک پلیس راهور پایتخت تصریح کرد: پس از برخورد پژو با وسیله نقلیه اول، کنترل از دست راننده پژو خارج و خودروی وی با وسیله نقلیه دومی برخورد می کند.

به گزارش سایت پلیس، وی با بیان اینکه پس از وقوع این تصادف، بلافاصله تیم کارشناسی پلیس راهور پایتخت در موقعیت حاضر و ضمن ایمن سازی محل تصادف به بررسی علت حادثه پرداختند تصریح کرد: 3 مصدوم این حادثه سریعا توسط عوامل امدادی و اورژانس به بیمارستان منتقل شدند.

رازقی، علت این حادثه را  عدم توجه به جلو از سوی راننده پژو پارس اعلام و به رانندگان توصیه کرد: چنانچه در قبل و حین رانندگی احساس خستگی و خواب آلودگی کردند حتما از ادامه حرکت صرف نظر و پس از استراحت کافی و رفع خستگی اقدام به رانندگی کنند.

پایتخت پژو پلیس راهور ترافیک خودرو
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر