کد خبر: 815539 A

مهلت ثبت‌نام متقاضیان جذب هیأت علمی براساس جدول زمانی فراخوان جذب هیأت علمی مرداد ماه ۹۸، امروز شنبه ۶ مهر ۹۸ به اتمام می‌رسد.

به گزارش ایلنا بر اساس اعلام مرکز جذب اعضای هیات علمی وزارت علوم، طبق جدول زمانی فراخوان جذب هیأت علمی مرداد ماه ۹۸، ثبت‌نام متقاضیان جذب هیأت علمی در دانشگاه‌ها و مؤسسات تابع وزارت علوم تحقیقات و فناوری از روز سه‌شنبه ۲۶ شهریورماه آغاز شده و امروز شنبه ۶ مهر ۹۸ به اتمام می‌رسد.

اعلام نیاز دانشگاه‌ها به هیأت علمی از ۱۹ مردادماه ۹۸ (همزمان با شب عرفه) آغاز شده و تا ۴ شهریورماه ۹۸ ادامه داشت که در این مدت دانشگاه‌ها فرصت داشتند تا اعضای هیأت‌ علمی مورد نیاز خود در سال جدید را اعلام کنند. براساس جدول زمانی فراخوان جذب هیأت علمی مرداد ۹۸، مرکز نظارت وزارت علوم از ۵ شهریور تا ۱۶ شهریور ۹۸ اعلام نیاز دانشگاه‌ها و تخصیص ظرفیت لازم را بررسی کرد.

دانشگاه‌ها نیز از ۲۰ شهریور تا ۲۵ شهریورماه فرصت داشتند که نیاز خود را با تأییدیه مرکز نظارت و ارزیابی آموزش عالی تطبیق دهند.

فراخوان جذب هیأت‌ علمی از ۲۶ شهریورماه از سوی مرکز جذب اعضای هیئت علمی آغاز شد و این مهلت امروز شنبه ۶ مهر ۹۸ ادامه دارد.

فرآیند رسیدگی در دانشگاه‌ها از ۱۳ مهرماه آغاز و تا ۱۳ دی‌ماه ادامه دارد. بررسی مرکز جذب و طرح پرونده‌ها در هیأت مرکزی جذب از ۱۴ دی‌ ماه آغاز و تا ۲۹ بهمن‌ماه ادامه خواهد داشت.

جدول علوم تحقیقات و فناوری وزارت علوم فراخوان نظارت و ارزیابی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر