کد خبر: 815256 A

سرتیپ پاسدار رحیمی مطرح کرد:

رئیس پلیس پایتخت اعلام کرد که ۳۰ کیلــومتر مربع در مناطق شوش، مولوی و هرندی از معتادان متجاهر و خرده‌فروشان مواد مخدر پاک‌سازی شده است.

به گزارش ایلنا، سرتیپ پاسدار حسین رحیمی که به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس در مسجد مالک اشتر حضور یافته بود با تاکید بر اینکه بصیرت چراغ راهی است که می‌تواند مسیر را روشن کند تا انسان بتواند راه را از بیراهه بشناسد، بیان داشت:برای حفظ انقلاب که در حقیقت تنها منادی اسلام ناب محمدی در جهان است، باید عمار گونه در تمام صحنه‌های انقلاب حاضر باشیم.

وی با تاکید بر اینکه باید از خود شروع کنیم و منتظر دیگران نمانیم، عنوان داشت: امام حسین (ع) بزرگترین آمر به معروف و ناهی از منکر است که تا آخرین لحظه عمر شریف خود، آمر به معروف و ناهی از منکر بود و حتی قاتل خود را به معروف دعوت و از منکر نهی می‌کردند.

رئیس پلیس پایتخت با اشاره به اینکه فرهنگ حسینی، فرهنگ ایثار، شهادت و دفاع از مظلومان و ایستادن در مقابل ظالمان و گردنکشان است، عنوان کرد: انقلاب اسلامی به تأسی از نهضت حسینی در مقابل دشمنان ایستاد و با توکل و استعانت از خداوند متعال، راهبری‌های پیامبرگونه امام راحل و رهبری‌های حکیمانه مقام معظم رهبری و حضور پرشور مردم همیشه در صحنه و انقلابی خود، فصل جدیدی در ادبیات سیاسی، اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی جهان باز کرد و نشان داد که خواستن توانستن است و همگان دیدند که ما توانستیم.

وی با تاکید بر اینکه سربلندی امروز ایران اسلامی نتیجه صبر و استقامت و پایمردی رزمندگان و ایثارگران و جانفشانی شهدای ما در طول هشت سال دفاع مقدس است، بیان داشت: این مصداق کلام خداوند متعال است که می‌فرماید بعد از هر عسر و سختی، آسانی خواهد بود همچنان که امنیت و آرامش ما ثمره تحمل سختی‌ها و مشقت‌های زمان جنگ تحمیلی است.

سردار رحیمی با تاکید بر اینکه نیروی انتظامی خادم و خدمتگزار مردم است و به این خدمت افتخار می‌کند، بیان داشت: امروز در حوزه‌های مختلف بحمدلله توفیقات خوبی داشته ایم، از جمله در حوزه مبارزه با مواد مخدر که با تلاش همکاران عزیزم، مناطق شوش، مولوی و هرندی که سالیان سال محل و پاتوق معتادان متجاهر و خرده فروشان مواد مخدر بود از لوث این ناهنجاری در وسعتی به پهنای حدود ۳۰ کیلــومتر مربع پاک شده است.

وی با تاکید بر اینکه در وسط میدان ایستاده‌ایم و از مال، ناموس و جان مردم حمایت و حراست می‌کنیم، اعلام داشت: دشمن امروز امنیت ما را نشانه رفته چراکه می‌داند امنیت از اصول است و در بستر امنیت است که کشور می‌تواند مدارج پیشرفت و ترقی را طی کند و مطمئن باشید که خدمتگزاران و فرزندان شما در نیروی انتظامی مردانه ایستاده اند و دشمنان بحول و قوه الهی این آرزوی شوم خود را به گور خواهند برد.

سرتیپ پاسدار رحیمی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر