کد خبر: 815253 A

در دیدار با حاجی‌میرزایی انجام شد؛

مرجع تقلید شیعیان خواستار توجه ویژه وزارت آموزش و پرورش به مناطق محروم شد.

به گزارش ایلنا، در دیدار محسن حاجی میرزایی، آموزش و پرورش را از مهم‌ترین مراکز مؤثر در تعلیم و تربیت برشمرد و خاطرنشان کرد: برنامه‌های دینی و فرهنگی را باید به گونه‌ای اجرا کنید که دانش آموزان با رغبت و اشتیاق کامل پذیرای آن باشند و در این زمینه نیز مشوق‌هایی را برای آنان در نظر بگیرید.

این مرجع تقلید دانش آموزان را مهم‌ترین سرمایه آینده کشور دانست و گفت: این سرمایه‌ها امانتی در دست شما هستند و از همین امروز باید به گونه‌ای برنامه‌ریزی کنید که طرح‌ها و برنامه‌ها به لحاظ کمی و کیفی دانش‌آموزان را به عناصری مفید و ارزشمند برای آینده کشور تبدیل کند و بدانید تعلیمات قرآنی و دینی ضامن سعادت دنیا و آخرت انسان‎ها هستند.

آیت الله مکارم شیرازی خواستار توجه ویژه وزارت آموزش و پرورش به مناطق محروم شد و گفت: مناطق محروم را در اولویت کارها و فعالیت‌های خود قرار دهید.

وی نسبت به رخنه نفوذی‌ها در آموزش و پرورش و مدارس هشدار داد و افزود: نفوذی‌ها هر کجا باشند اصل برنامه‌ها و طرح‌ها را دچار مشکل می‌کنند. زمان ما زمان بسیار حساسی است که افراد نفوذی می‌توانند یک مجموعه را دچار مشکل کنند؛ بنابراین در این خصوص حداکثر هوشیاری را به خرج دهید تا خدایی ناکرده دچار خسران نشویم.

آیت الله مکارم شیرازی وزارت آموزش و پرورش
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر