کد خبر: 815076 A

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان از استقرار و آماده باش ۷۰درصدی نیروهای راهور ایلام در شهر مهران خبر داد و گفت: رویکرد اصلی درشهر مهران انضباط بخشی ترافیکی است.

به گزارش ایلنا، سرهنگ ابوالفضل کهزادی اظهار داشت: باتوجه به پیش بینی شروع اولین موج سفر زوار به شهرمهران، با برنامه ریزی های انجام شده  مدیریت ترافیک رسما از ۸مهرماه در این شهرآغار می شود.

وی با بیان اینکه تمام تمهیدات لازم برای تسهیل در تردد زوار در مهران و دیگر شهرهای مسیر عبور زائران اندیشیده شده است، افزود: بنا داریم از هم اکنون از هرگونه توقف درسطح معابرعمومی شهر مهران جلوگیری کنیم .

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه مدیریت ترافیک و سهولت عبور و مرور مهمترین مسئله در اربعین حسینی است، خاطرنشان کرد: رویکرد اصلی درشهر مهران انضباط بخشی ترافیک و پیشگیری از توقف وسایل نقلیه در سطح معابر است که برای تحقق این هدف راهبردی از همه ظرفیت های انسانی و تجهیزاتی استفاده خواهیم کرد.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان تصریح کرد: اربعین امسال به دلیل حذف ویزا متفاوت تر و پرحجم تر از سال های گذشته است با توجه به این موضوع، پلیس راهور تلاش می کند با بسیج تمام امکانات و نیروها، ترافیکی روان برای عاشقان و دلدادگان حسینی رقم بزند.

سرهنگ ابوالفضل کهزادی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر