کد خبر: 813473 A

رییس سازمان اوقاف کشور:

رییس سازمان اوقاف کشور گفت: از دانش آموزان می‌خواهم کار جهادی کنند.

به گزارش خبرنگار ایلنا، مراسم آغاز سال تحصیلی با حضور مرتضی بانک مشاور رییس جمهور و دبیر شورای عالی مناطق آزاد و سید مهدی خاموشی رییس سازمان اوقاف کشور در هنرستان موقوفه دخترانه متقین (ایتام) برگزار شد.

سید مهدی خاموشی نماینده ولی فقیه رییس سازمان اوقاف و امور خیریه کشور در مراسم آغاز سال تحصیلی گفت: در عبارات رهبر معظم انقلاب می‌شنویم که علم قدرت می‌آورد‌ و انقلاب اسلامی برای علم آموزی نسل جوانش کارهای زیادی کرد.

وی ادامه داد: اگر یک پهپاد امریکایی را یک ایرانی می‌زند به خاطر قدرت ایران است‌ و برای اینکه این علم بومی سازی شود کارهای زیادی انجام شده است. اگر ما پیشرفت کردیم به خاطر تلاش آموزش و پرورش، آموزش عالی، مجلس شورای اسلامی و... بوده است‌.

رییس سازمان اوقاف کشور  بیان کرد: ما برای کسب  استقلال راهی جز تولید، اختراع و اکتشاف و بومی سازی نداریم. نیاز ما به دارو حدود ۷ درصد شده و اگر بیشتر کار کنیم بهتر خواهد بود.

وی اظهار داشت:  از دانش آموزان می‌خواهم کار جهادی کنند و اگر کسی در خانواده یتیمی دارد به آنها کمک کنند.  تقاضای من از شما دانش‌آموزان جهاد در راه علم آموزی است‌.

او ادامه داد: ایران در دفاع از خودش کم نمی‌گذارد و در مقام دفاع جانانه می‌ایستیم و از یک وجب خاک هم نمی‌گذریم اگر می‌خواهید به این خاک نظری نداشته باشند باید جهاد علمی کنید و این جهاد علمی با شما محقق می‌شود.

آموزش و پرورش ایران دانش آموزان مناطق آزاد سازمان اوقاف و امور خیریه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر