کد خبر: 813357 A

رییس پلیس پایتخت خبر داد:

رییس پلیس پایتخت از کنترل ترافیک بزرگراه‌ها توسط های شات خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایلنا سردار حسین رحیمی در حاشیه حضور در برنامه کنترل ترافیک تهران در اولین روز از مهرماه همزمان با آغاز مدارس گفت: سال تحصیلی جدید را به مردم به ویژه دانش آموزان تبریک می‌گویم.

وی ادامه داد: پلیس تمام توان و امکانات خود را گذاشته است تا با توجه به اینکه برآورد می‌شود بین ۲۵تا ۳۰درصد افزایش داشته باشیم وضعیت مطلوبی را داشته باشیم.

رییس پلیس پایتخت خاطرنشان کرد: درحال حاضر تا این لحظه وضعیت بسیار مطلوبی را در سطح شهر داریم و در کلانتری‌ها یگان امداد و بخش‌های دیگر پلیس به کمک پلیس راهور آمده‌اند.

رحیمی تصریح کرد: پلیس در تمام نقاط با یگان‌های مختلف پلیسی حضور دارند و همکاران در حال تلاش هستند تا مشکل ترافیکی خاصی ایجاد نشود. همچنین از امروز امکان جدید هلی شات به توان پلیس راهور اضافه شده است تا به وسیله آن ترافیک به ویژه در بزرگراه‌هایی که ممکن است نیرو و خودرو و دوربین نداشته باشیم، استفاده شود.

وی درباره سرویس مدارس ادامه داد: ما به مدیران مدارس اعلام کردیم فردی را که به عنوان راننده سرویس مدارس انتخاب می‌کنند باید صلاحیت لازم را داشته باشد، همچنین از ایمنی خودرو مطمئن باشند. آموزش‌هایی که باید رانندگان سرویس مدارس داشته باشند تا پایان مهر با هماهنگی تاکسیرانی انجام خواهد شد.

رییس پلیس پایتخت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر