کد خبر: 812707 A

فولادوند:

مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران از اولیای دانش آموزان درخواست کرد تا از سرویس مدارس مورد تایید نیروی انتظامی استفاده کنند.

به گزارش خبرنگار ایلنا، عبدالرضا فولادوند مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران در همایش مهر ایمن شهر ایمن گفت: برای اولین سال است که این همایش در شهر تهران برگزار می‌شود و امیدواریم ادامه داشته باشد.

وی ادامه داد: آموزش و پرورش در دوران دفاع مقدس ۴۰هزار شهید داده است که بزرگترین سند وفاداری آموزش و پرورش به نظام است.

مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران گفت: امنیت آرامش و ایمنی پیش نیاز شکوفایی استعدادها است جامعه‌ای توسعه می باید که ایمن و امنیت داشته باشد. خوشبختانه این امنیت با حضور پلیس مقتدر در شهر تهران برقرار است.

فولادوند خاطرنشان کرد: کارهای بسیار خوبی در راستای تعلیم و تربیت در حوزه امنیت و آرامش شده است همچنین در آموزش و پرورش شهر تهران نظم و امنیت خوبی برقرار است.

وی ادامه‌داد: ۴۱هزار کلاس درس و در حدود ۵هزار مدرسه در شهر تهران وجود دارد. قطعا بزرگترین مجموعه آموزشی که متولی تعلیم و تربیت در تهران بزرگ است و اداره این مجموعه بدون هماهنگی همه دستگاهها از جمله نیروی انتظامی و شهرداری امکان پذیر نیست.

وی در پایان گفت: از همه اولیا دانش آموزان تقاضا داریم تا در خصوص سرویس مدارس از سرویس های مورد تأیید نیروی انتظامی استفاده کنند.

آموزش و پرورش دانش آموزان شهر تهران نیروی انتظامی امنیت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر