کد خبر: 811203 A

راد خبر داد؛

مدیر عامل سازمان مدیریت میادین و تره‌بار شهرداری تهران گفت: احداث ۶ مرکز عرضه محصولات کشاورزی و مواد غذایی در پاییز را در دستور کار قرار داده‌ایم.

به گزارش ایلنا، سعید راد در آستانه شروع فصل پاییز، با اعلام برنامه‌های عمرانی این سازمان در سه ماهه پیش رو، گفت: پاسخ به مطالبات شهروندان در راستای دسترسی آسان به میادین و بازارهای میوه و تره بار را وظیفه خود می‌دانیم.

به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت میادین شهرداری تهران؛ سید سعید راد با تاکید بر گسترش کمّی میادین و بازارهای میوه و تره بار و لزوم توجه همزمان نسبت به کیفیت خدماتی که در این مراکز ارائه می‌شود، افزود: احداث ۶ مرکز عرضه محصولات کشاورزی و مواد غذایی در پاییز را در دستور کار قرار داده‌ایم.

وی با اشاره به لزوم رعایت استانداردهای تعریف شده در ساخت میادین و بازارهای میوه و تره بار در جهت تامین آرامش و امنیت مراجعه کنندگان، اظهار کرد: با توجه به قدمت برخی از میادین و بازارها، نوسازی، بهسازی و ایمن سازی تعدادی از آنها ضرورت پیدا کرده که در پاییز، ۶ مرکز عرضه محصولات کشاورزی و مواد غذایی نوسازی و ۹ مرکز دیگر بهسازی و ایمن سازی خواهد شد.

مدیرعامل سازمان مدیریت میادین شهرداری تهران بر تکریم و تجلیل جانبازان و معلولان، تاکید و تصریح کرد: در این راستا، ۷ مرکز مناسب سازی می‌شود و طبق برنامه زمان‌بندی سازمان مدیریت میادین شهرداری تهران، ایجاد شرایط استاندارد در ۲۴۶ میدان و بازار میوه و تره بار برای حضور این عزیزان ‌را در دستور کار قرار داده‌ایم.

شهرداری تهران سعید راد میادین عرضه میوه و تره بار
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر