کد خبر: 810355 A

سردار معصوم‌بیگی خبر داد:

فرمانده انتظامی استان اصفهان از کشف 408 کیلوگرم حشیش در بازرسی از یک سواری پژوپارس خبر داد.

به گزارش ایلنا، سردار مهدی معصوم‌بیگی اظهار داشت: بعد از ظهر روز گذشته ماموران انتظامی شهرستان خور و بیابانک طرح مقطعی ایست و بازرسی را در محورهای فرعی بیاضه- رباط و حاجی آباد- بیاضه اجرایی کردند.

فرمانده انتظامی استان اصفهان با اشاره به اینکه ماموران حین اجرای طرح به یک‌سواری پژوپارس به رانندگی یک آقا و سرنشینی 2 خانم مشکوک و آن را متوقف می‌کنند، بیان داشت: راننده و سرنشینان خودرو با اعلام اینکه در حال مسافرت خانوادگی هستند قصد فریب دادن ماموران را داشتند که هوشیاری پلیس مانع از این کار شد و خودرو را بازرسی کردند.

وی اظهار داشت: در بازرسی دقیق از این خودرو 408 کیلو حشیش که به‌صورت ماهرانه‌ای در صندوق عقب جاساز شده بود کشف و قاچاقچیان ناکام ماندند. محموله و خودروی قاچاقچیان توقیف و 3 سوداگر مرگ نیز پس از تشکیل پرونده به مراجع قضائی تحویل داده شدند.

فرمانده انتظامی استان اصفهان مواد مخدر را یک ابر آسیب دانست و از خانواده‌ها خواست، نظارت بیشتری بر فرزندان خود داشته و نسبت به رفت‌وآمد و شناخت همسالان و دوستان آنها حساسیت ویژه‌‌‌ای داشته باشند و هر گونه اخبار مرتبط با مواد مخدر را در اسرع وقت از طریق تماس با سامانه 110 به پلیس اطلاع دهند.

حشیش قاچاق حشیش
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر