کد خبر: 809020 A

فرمانده تیپ سوم امام حسین (ع) یگان های ویژه ناجا گفت: بی شک، برقراری نظم و امنیت عمومی جامعه با مشارکت همگانی میسر خواهد بود.

به گزارش ایلنا، سردار علی عظیمی اظهار داشت: حضور پرشور مردم در تاسوعا و عاشورای حسینی زیر سایه امنیت، ستودنی است مردم با حضور خود در عزای حضرت سیدالشهدا (ع)، بار دیگر نشان دادند که هیچ دسیسه‌ای نمی‌تواند این حرارت را از دل مردم بیرون کند.

وی ادامه داد: امروزه همراهی و مشارکت مردم یک سرمایه عظیم برای نیروی انتظامی است که موجب تلاش بی وقفه و حمایت بیشتر پلیس برای خدمت رسانی به جامعه می‌شود.

فرمانده تیپ سوم امام حسین(ع) یگان‌های ویژه ناجا عنوان کرد: بی‌شک، برقراری نظم و امنیت عمومی جامعه با مشارکت همگانی میسر خواهد بود که بحمداله این مهم در بین مردم و پلیس به وضوح قابل لمس بوده و ثمره آن، ثبات امنیت در میان آحاد جامعه است.

وی عنوان کرد: با توجه به اینکه در تاسوعا و عاشورای حسینی بیشتر مردم در هیئت های عزاداری به سر می‌برند، سعی کردیم با استقرار نیرو در اماکن پرتردد، عبور و مرور افراد سودجو را کنترل کرده و از هرگونه رفتار ناهنجاری جلوگیری شود که بحمداله این مهم به خوبی صورت گرفت.

سردار عظیمی تصریح کرد: با راهکارهای جدید، همبستگی و انسجام، خود را برای مقابله با اشرار و مخلان نظم و امنیت آماده خواهیم کرد و اجازه نخواهیم داد کسی در امنیت کنونی شهر وقفه ای ایجاد کند.

سردار علی عظیمی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر