کد خبر: 808483 A

سردار رحیمی:

رئیس پلیس پایتخت در جمع عزاداران حسینی امام‌زاده ابوالحسن شهرری با تسلیت ایام سوگواری سید و سالار شهیدان با اشاره به اینکه خون امام حسین(ع) موجب بیداری و ایستادگی مظلومان و ستمدیدگان در مقابل ظالمان و گردنکشان شد، بیان داشت: انقلاب اسلامی ایران به رهبری امام راحل عظیم الشأن الهام گرفته از قیام کربلا بود چرا که امام عزیزمان نیز با تأسی از جد بزرگوار خود در مقابل طاغوتیان ایستاد و پیروز شد.

به گزارش ایلنا، سردار حسین رحیمی (رئیس پلیس پایتخت)  با اشاره به اینکه حماسه عاشورا باید زنده بماند و تا مادامی که این حماسه در جریان باشد پیروزی با اسلام ناب محمدی است، عنوان کرد: امروز نیروی انتظامی با عشق و ارادت، نظم و انضباط و امنیت هیأت‌های عزاداران حسینی را تأمین می کند.

رییس پلیس پایتخت با اشاره به اینکه خدا را سپاسگزاریم که سرباز نظام و رهبر معظم انقلاب و خادم و خدمتگزار ملت غیور و ولایت مدار ایران اسلامی هستیم،افزود: نباید فراموش کرد که یزید و شمر امروز، امریکا و اسراییل و ایادی ناخلف آنها می‌باشند که دستشان به خون مظلومان یمن، عراق، سوریه و ... آلوده است.

سردار رحیمی با اشاره به اینکه با ولی بودن از جمله مهم‌ترین مسائلی است که نباید از آن غافل ماند، گفت: امروز دشمنان اصل ولایت را نشانه گرفته اند چرا که می دانند زیر علم و بیرق ولایت است که اتحاد و انسجام مثال زدنی داریم. وی افزود: امروز مفتخریم که تحت زعامت رهبر عظیم الشأن انقلاب، حافظ نظم و امنیت و آرامش مردم هستیم و خدا را شاکریم که خدمتگزار بهترین مردم دنیا هستیم.

فرمانده انتظامی تهران بزرگ با اشاره به اقدامات پلیس پایتخت در زمینه‌های برخورد با مفاسد افتصادی،اخلاقی و... بیان داشت:در ایام محرم بیش از ۱۳هزار هیأت درنقاط مختلف تهران بزرگ فعالیت دارند که افتخار این را داریم که امنیت و انضباط ترافیکی و انتظامی این هیأت ها را تامین می کنیم.

امام حسین امام راحل انقلاب اسلامی ایران پایتخت کربلا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر