کد خبر: 808021 A

مراکز سه گانه عرضه بهداشتی دام تهران در روزهای تاسوعا و عاشورای حسینی فعال بوده و علاوه بر تکایا، حسینیه‌ها و هیات‌های مذهبی، آماده خدمات رسانی به عموم شهروندان هستند.

به گزارش ایلنا، روابط عمومی سازمان مدیریت میادین شهرداری تهران، ضمن عرض تسلیت به عموم شهروندان به مناسبت فرا رسیدن ایام شهادت ابا عبدالله الحسین (ع) و یاران با وفایش، اعلام کرد: با توجه به استقبال شهروندان از جایگاه‌های ثابت عرضه بهداشتی دام جهت خرید و ذبح دام مورد نیاز، این جایگاه‌ها در روزهای تاسوعا و عاشورا باز بوده و آماده حضور شهروندان خواهند بود.

براساس این گزارش، جایگاه‌های عرضه بهداشتی دام در روز یک‌شنبه 17 شهریور از 7 صبح تا 7 عصر فعال هستند، ضمن اینکه در روز دوشنبه 18 شهریور مصادف با تاسوعا از 7 صبح تا 7 عصر و همچنین در روز سه‌شنبه 19 شهریور مصادف با عاشورا از 7 صبح تا 2 بعد از ظهر مشغول به فعالیت خواهند بود.

گفتنی است، 3 جایگاه عرضه بهداشتی دام در منطقه 4 به نشانی تهران‌پارس، شهرک حکیمیه، خیابان سازمان آب (شهید برادران بابائیان)، کوچه پیشوا؛ منطقه 15 به نشانی بزرگراه امام رضا (ع)، بعد از گردنه تنباکویی، نرسیده به بازار گل امام رضا (ع) و منطقه 18 به نشانی بزرگراه آزادگان، بعد از ورودی احمدآباد مستوفی، گلستان سوم واقع شده‌اند و آماده ارائه خدمات به شهروندان هستند.

امام رضا خدمات رسانی سه گانه شهرداری تهران عاشورا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر