کد خبر: 807789 A

رئیس پلیس پایتخت از شناسایی و دستگیری یک هزار و ۳۰۰ خرده فروش مواد مخدرو معتاد متجاهر خبر داد و گفت: از این تعداد ۹۶۸ نفر خرده فروش مواد افیونی بودند.

به گزارش ایلنا، سردار حسین رحیمی صبح امروز در اولین مرحله از اجرای طرح ظفر که با هدف شناسایی و دستگیری خرده فروشان مواد مخدر صورت گرفت در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه سال ۹۸ را سال پاکسازی پایتخت از لوث معتادان متجاهر و خرده فروشان مواد مخدر قرار داده ایم، بیان داشت: در راستای پاکسازی چهره شهر از وجود معتادان متجاهر و برخورد با سوداگران مرگ از ابتدای سال تا کنون طرح های مختلفی در حوزه  مبارزه با مواد مخدر در منطقه های مختلف شهر از جمله مناطق "شوش"، "مولوی" و "دروازه غار" انجام داده ایم.

رئیس پلیس پایتخت در خصوص جزئیات اجرای طرح ظفر در مناطق گفته شده افزود: در این طرح ۲۳۰ حکم قضائی به اجرا  درآمد که در این رابطه ۲۳۰ مخفیگاه خرده فروشان مواد مخدر شناسایی و ۳۱۰ خرده فروش مواد مخدر دستگیر و بیش از  ۸۰۹ کیلوگرم مواد افیونی از آنها کشف شد.

سردار رحیمی با اشاره به توقیف  ۱۹ دستگاه خودرو و موتورسیکلت در اجرای این طرح، عنوان داشت: در این طرح  ۲۵ باند مواد مخدر متلاشی و ۲۲ قاچاقچی و سرتیم دستگیر شده اند که ۱۹ منزل هم که در آنجا اقدام به فروش مواد مخدر می کردند، پلمب شد.

به گزارش سایت پلیس، رئیس پلیس پایتخت در خاتمه گفت: در این طرح یک هزار و ۳۰۰  نفر معتاد متجاهر، خرده فروش موادمخدر و... دستگیر شدند که از این تعداد ۹۶۸ نفر خرده فروش مواد مخدر بودند.

رییس پلیس پایتخت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر