کد خبر: 807189 A

رضا رضایی خبر داد:

رییس اداره بودجه و اعتبارات معاونت درمان با اشاره به ریز هزینه‌کرد برنامه‌های طرح تحول نظام سلامت به تفکیک برنامه گفت: تمام هزینه‌های برنامه‌های طرح تحول نظام سلامت تا پایان خردادماه تسویه و علی‌الحساب بابت ماه‌های تیر و مرداد به دانشگاه‌های علوم پزشکی پرداخت شد.

به گزارش ایلنا، رضا رضایی ضمن بیان این مطلب افزود: دانشگاه‌های علوم‌ پزشکی موظفند براساس محل اعتبارات تعیین شده نسبت به هزینه کرد این موارد اقدام و عملکردهای خود در هر برنامه را اصلاح کنند تا پروژه های نیمه تمام هر چه سریعتر تکمیل شوند.

وی گفت: همچنین هزینه برنامه بیماران خاص، بیماران مبتلا به سرطان و بیماران نیازمند پیوند در راستای برنامه حفاظت و حمایت از بیماران خاص و صعب‌العلاج ذیل برنامه طرح تحول  سلامت تا پایان سه‌ماهه اول سال به دانشگاه های علوم پزشکی پرداخت شده است.
 
رییس اداره بودجه و اعتبارات معاونت درمان در خصوص هزینه های مصدومین سوانح و حوادث ترافیکی گفت:  تسویه سال 1397 و علی الحساب سه ماهه اول سال  1398پرداخت شده اما از اول مهرماه مبنای پرداخت برنامه مصدومان ترافیکی، اطلاعات سامانه سپاس خواهد بود.
 
وی در پایان تاکید کرد: با توجه به محدودیت منابع، تجهیزات پزشکی براساس اولویت مراکز توزیع خواهد شد و مراکز محروم تر و نیازمند تر در راس توزیع خواهند بود.
طرح تحول نظام سلامت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر