کد خبر: 806776 A

با تلاش پلیس ایرانشهر نوجوان ۱۶ ساله ایرانشهری از چنگ آدم ربایان آزاد شد.

به گزارش ایلنا، سردار احمد طاهری درباره جزئیات این خبر، گفت: ساعت ۵:۳۰ بامداد هشتم مرداد ماه سال جاری در پی گزارش یک فقره آدم ربایی در شهرستان ایرانشهر بلافاصله تیمی مجرب از مأموران پلیس آگاهی وارد عمل شدند.

وی افزود: در بررسی‌های اولیه مشخص شد، پسری ۱۶ساله توسط ۴ سرنشین مسلح خودروی پژو ۴۰۵ در روستای "نوکجوب" شهرستان ایرانشهر ربوده شده است.

سردار طاهری تصریح کرد: مأموران پلیس آگاهی این شهرستان در این خصوص با انجام اقدامات تخصصی و فنی گسترده به صورت شبانه روزی و با جمع آوری مدارک میدانی و به کارگیری کلیه امکانات در نهایت یکی از آدم ربایان که جوانی ۲۶ ساله و از آشنایان این نوجوان بود را در "نوکجوب" ایرانشهر شناسایی و طی یک عملیات غافلگیرانه در مخفیگاهش دستگیر کردند.

وی ابراز کرد: با توجه به دستگیری یکی از متهمان، آدم‌ربایان عرصه را بر خود تنگ دیده و نوجوان ربوده شده را ظهر روز هفتم شهریورماه جاری در روستای "نوکجوب" این شهرستان رها کرده و از محل متواری شدند.

به گزارش سایت پلیس، جانشین فرماندهی انتظامی استان سیستان و بلوچستان با اشاره به اینکه علت آدم ربایی اختلافات مالی بوده است، خاطرنشان کرد: با توجه به اطلاعات به دست آمده تحقیقات برای دستگیری سایر متهمان ادامه دارد.

سردار احمد طاهری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر