کد خبر: 806406 A

مدیر کل محیط زیست و توسعه پایدار شهرداری تهران از تشکیل چهار کارگروه حقوقی، آموزشی و فرهنگی، نظارتی و فنی به منظور کنترل جمعیت سگ‌های بدون صاحب خبر داد.

به گزارش ایلنا،  اولین جلسه بررسی نظارت تخصصی جمعیت سگهای بدون صاحب با حضور مدیر کل محیط زیست وتوسعه پایدار ، مشاور محیط زیست معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری تهران، نماینده شرکت ساماندهی و مشاغل شهر تهران و با حضور سازمانهای مردم نهاد حامی حقوق حیوانات جهت تعامل و همکاری های مشترک در بحث نظارت بر عملکرد جمعیت سگهای بدون صاحب برگزار شد.

شینا انصاری مدیر کل محیط زیست و توسعه پایدار در این نشست  خاطر نشان ساخت: بدون تردید مشارکت حامیان حقوق حیوانات و نقش سازمان‌های مردم نهاد به عنوان یک اهرم نظارتی می تواند بر عملکرد کنترل جمعیت سگهای بدون صاحب تاثیر گذار باشد و پاسخگویی به شهروندان را افزایش دهد. 

 مدیر کل محیط زیست و توسعه پایدار خاطر نشان ساخت: در فرایند آتی چهار کارگروه حقوقی، آموزشی و فرهنگی، نظارتی و فنی تشکیل خواهد شد که هرکدام از سازمانهای مردم نهاد بنا بر تخصص و علاقمندی خود می توانند جهت فعالیت در آن ها عضو شوند.

انصاری خاطر نشان ساخت این نشست به طور مستمر تا رسیدن به نتیجه نهایی برگزار می شود.

روابط عمومی اداره کل محیط زیست وتوسعه پایدار شهرداری تهران، فرایند نظارت تخصصی بر کنترل جمعیت سگ های بدون صاحب با حضور نمایندگان سازمانهای مردم نهاد بررسی شد و هر کدام از نمایندگان در این خصوص به اظهار نظر پرداختند.

 

محیط زیست شینا انصاری سگ‌های بدون صاحب
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر