کد خبر: 805671 A

دومین جلسه هماهنگی قرارگاه اربعین حسینی با موضوع برآورد وضعیت و بهبود روش‌ها و آمادگی‌ جهت تأمین تجهیزات لازم و پشتیبانی از زائران حضرت ابا عبدالحسین (ع) برگزار شد.

به گزارش ایلنا، سردار "رحمت اله محمدی" معاون آماد و پشتیبانی ناجا در دومین جلسه قرارگاه اربعین حسینی (ع) سال ۱۳۹۸ که با حضور جانشین و جمعی از مدیران معاونت آماد و پشتیبانی ناجا و معاونان آماد استان‌های خوزستان، ایلام، کرمانشاه، مرزبانی، یگان ویژه و ... برگزار شد، ضمن تسلیت فرارسیدن ماه محرم و ایام عزاداری سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین (ع) گفت: این جلسه با هدف برآورد وضعیت و بهبود روش‌ها و آمادگی‌ جهت تأمین تجهیزات لازم و پشتیبانی از زائران آن حضرت تشکیل شد.

وی با تاکید براینکه راهپیمایی عظیم اربعین حسینی (ع) برای ما حائز اهمیت است، گفت: ما نیز در این حرکت عظیم توفیق پشتیبانی از نیروهایی که به نوعی درحال خدمت‌رسانی به زائران حضرت اباعبدالحسین (ع) هستند را بر عهده‌ داریم.

معاون آماد و پشتیبانی ناجا در خصوص طبخ و تامین غذا در این ایام عنوان کرد: ۲ آشپزخانه در استان خوزستان، مرز شلمچه و چذابه به ظرفیت هریک ۲۵۰۰ نفر برای زوار و همچنین تجهیز و راه‌اندازی ۴ آشپزخانه در مرز مهران جهت تأمین غذا برای رده‌های انتظامی تدارک دیده شده است.

وی تصریح کرد: اولین نیروهای در صحنه همکاران آماد و پشتیبانی هستند که سفره خدمت‌رسانی به زائران را پهن می‌کنند و آخرین نیروها نیز همین عزیزان هستند که از صحنه خارج می‌شوند امیدواریم اربعین امسال بتوانیم پشتیبانی خوب و مطلوبی از زائران حضرت ابا عبدالحسین (ع) داشته باشیم.

قرارگاه هماهنگی اربعین
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر