کد خبر: 805155 A

کارگاه آموزشی رویکردهای نوین مداخله‌ای در خدمات مددکاری اجتماعی با تاکید بر مداخلات مددکاری اجتماعی در مراکز امور آسیب‌دیدگان اجتماعی در محل سالن اجتماعات بهزیستی آذربایجان غربی برگزار شد.

به گزارش ایلنا، مدیرکل بهزیستی استان در افتتاحیه این کارگاه با تاکید بر نقش مهم مددکاران تصریح کرد: امروز مددکاران در خط مقدم پیشگیری و درمان آسیب‌های اجتماعی هستند.

سعید فریور گفت: بهزیستی با بهره مندی از ظرفیت مددکاران توانسته سهم بسزایی در پروسه پیشگیری و درمان آسیبهای اجتماعی داشته باشد.

وی آموزش مباحث نوین مددکاری را راهکاری موثر در تواتمندسازی مددکاران برای مواجهه با آسیب‌های اجتماعی بویژه آسیب‌های نوپدید دانست.

بنا به اعلام روابط عمومی اداره کل بهزیستی، گفتنی است در این دوره آموزشی کارشناسان مددکاری شاغل در مراکز امور آسیب دیدگان اجتماعی و اورژانس اجتماعی با انواع رویکردهای رایج در مددکاری اجتماعی در خصوص جامعه هدف بویژه بخش آسیبهای اجتماعی،ایجاد سوال و انگیزه برای افزایش مهارت عملی، بهره گیری از دانش کاربردی برنامه ریزان و بودجه آورندگان سیاستهای اجتماعی در بخش آسیب و افزایش تعامل بدنه کارشناسی استان با برنامه ریزان ستادی و آشنایی با دیدگاههای عملی آشنا شدند.

آذربایجان غربی بودجه بهزیستی کارشناسی مددکاری اجتماعی نوین مداخله‌ای
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر