کد خبر: 804165 A

با حضور رئیس کمیته امداد انجام شد؛

۵۵۱ واحد مسکن مددجویان کمیته امداد در استان کرمان با حضور رئیس کمیته امداد افتتاح و فاز دوم پروژه ساخت ۵۰۰۰ واحدی مسکن مددجویان این استان آغاز شد.

به گزارش ایلنا، مراسم کلنگ‌زنی و آغاز ساخت ۵۰۰۰ واحد مسکونی برای مددجویان استان کرمان با حضور سیدمرتضی بختیاری - رئیس کمیته امداد - و جمعی از مسئولان استانی در شهرستان بردسیر برگزار شد.

رئیس کمیته امداد در این مراسم با اشاره به اینکه ۵۰۰۰ واحد مسکونی براساس تفاهمنامه با سازمان برنامه و بودجه در استان کرمان در حال ساخت است، گفت: بر اساس تفاهمنامه با سازمان برنامه و بودجه، ۱۵ هزار واحد مسکونی در سه استان کرمان، خراسان جنوبی و سیستان و بلوچستان با همکاری دولت ساخته می‌شود.

بختیاری افزود: از پروژه ۵۰۰۰ واحدی مسکن مددجویان در استان کرمان در فاز نخست ۸۰۰ واحد در حال ساخت است و امروز با کلنگ‌زنی آغاز فاز دوم این پروژه، ساخت ۸۰۰ واحد دیگر در استان کرمان آغاز شد که بودجه آن تامین شده است و با ساخت این واحدهای مسکونی قدم خوبی برای مددجویان فاقد مسکن برداشته می‌شود.

رئیس کمیته امداد بر مشارکت مردم در امور خیر و برنامه‌های این نهاد تاکید کرد و گفت: با کمک‌های مردم نیکوکار کارهای بزرگی می‌توان انجام داد و از همه مدیران کمیته امداد خواسته‌ایم در برنامه‌های مهمی همچون مسکن از خیران کمک بگیرند.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد،رئیس کمیته امداد همچنین یک واحد مسکن مددجویی از مجموع ۵۵۱ واحد ساخته شده در استان کرمان را به‌صورت نمادین در شهرستان بردسیر افتتاح کرد.

کمیته امداد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر