کد خبر: 803341 A

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان خراسان جنوبی گفت: مأموران پلیس راه شهرستان قاین به ۵ اتوبوس حامل زائران پاکستانی امداد رسانی کردند.

به گزارش ایلنا، سرهنگ علی اکبر حیدری اظهار داشت: مأموران پلیس راه شهرستان قاین هنگام گشت زنی در محور "قاین- گناباد" مشاهده کردند که همزمان ۵ اتوبوس حامل زائران پاکستانی در محل سه راهی"محمد آباد علم" توقف کرده و در راه مانده اند.

وی بیان داشت: در بررسی مأموران مشخص شد یکی از اتوبوس های این کاروان دچار نقص فنی شده و قابل حرکت نیست و سایر اتوبوس های کاروان نیز متوقف شده اند که جهت جلوگیری از حوادث جاده ای، خودروها به مسیری امن هدایت شد و با پیگیری پلیس، خودروی زائران پاکستانی در زمانی کوتاه راه اندازی شد.

سرهنگ حیدری تصریح کرد: پس از راه اندازی خودرو زائران پاکستانی توسط پلیس اسکورت شدند و پس از قرارگیری در مسیر به سمت مشهد مقدس حرکت کردند.

به گزارش سایت پلیس، وی با تقدیر از اقدام خداپسندانه کارکنان پلیس راه شهرستان قاین، خاطرنشان کرد: پلیس علاوه بر وظایف ذاتی خود در تأمین نظم و امنیت انتظامی و ترافیکی، هنگام مشاهده در راه ماندگان به یاری آنان می شتابد و به شهروندان خدمات رسانی مضاعف می کند.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان خراسان جنوبی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر