کد خبر: 803247 A

عضو هیئت رئیسه شورای شهر تهران گفت: شهردار تهران لازم است با عنایت به تغییر در معاونت‌ها،‌ زنان شایسته را برای معاونت‌های خود معرفی کند.

به گزارش خبرنگار ایلنا، زهرا نژاد بهرام در یکصد و شصت و یکمین جلسه شورا در تذکری گفت: با توجه به اینکه شهر تهران دارای شهروندان زن و مرد است و این شهر الگوی رفتاری، اقتصادی و فرهنگی و اجتماعی برای  ایران و خاور میانه محسوب می شود هر نوع تصمیم در مدیریت این شهر فراتر از حوزه سرزمینی تهران، ری و تجریش است.

وی در ادامه خطاب به شهردار تهران گفت: از این رو با توجه به اینکه زنان شایسته ای در سطوح مختلف مدیریت ارشد در شهرداری و کشور فعالیت می کنند لازم است با عنایت به تغییر در معاونت ها، شهردار تهران زنان شایسته را برای معاونت‌های خود معرفی کند.

عضو شورای شهر تهران گفت: انتخاب مدیریت شهری و نمایندگان منتخب مردم در شورای شهر تهران برگرفته از نگاه ویژه اصلاح طلبان به ایجاد سهمیه مثبت 30 درصدی هستند لذا ضروری است مدیریت شهر نسبت به این مهم توجه نشان داده و پاسخگوی مطالبه مردم، اصلاح طلبان و شورای شهر باشد و انتخاب مدیران و معاونین زن در ساختار ستادی شهرداری در اولویت جدی قرار گیرد.

نژادبهرام در تذکر دیگری با اشاره به مصوبه ستاد مناسب سازی که پیش از عید به تصویب رسید درباره ایستگاه های تازه تاسیس خط 7 متروی تهران، گفت: در بازدیدی که با اعضای شورای شهر از ایستگاه های مترو محمدیه وبسیج داشتیم متاسفانه بر خلاف مصوبه ستاد مناسب سازی این امر در دو ایستگاه مورد اشاره مورد توجه قرار نگرفته بود و در همان جا آقای شهردار و مدیر عامل مترو قول دادند تا پایان مهر ماه این دو ایستگاه به آسانسور مجهز شوند و ما نیز پیگیری این مهم خواهیم بود.

شهردار تهران زهرا نژادبهرام معاونت‌های شهرداری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر