کد خبر: 803098 A

سالاری مطرح کرد:

رییس کمیسیون شهرسازی و معماری شورای شهر تهران از بی توجهی شورای شهر به تقدیر از مدیران ارشد و معاونین شهردار، در جریان تغییرات آن ها انتقاد کرد.

 به گزارش خبرنگار ایلنا، محمد سالاری در یکصد و شصت و یکمین جلسه شورای شهر در تذکری خطاب به اعضا و هیات رییسه شورای شهر تهران گفت: در کل سازمان ها و نهادها و شورا و شهرداری مرسوم است که وقتی مدیران ارشد شهرداری تغییر می کنند، در جلسات شورا حضور پیدا می کردند و از خدمات آن ها تجلیل می شود، اما متاسفانه در این دوره مدیریت شهری تهران، این موضوع مورد توجه قرار نمی گیرد.

وی ادامه داد: ضمن تشکر از خدمات ارزشمند آقای دکتر شیخ معاون منابع انسانی و خانم دکتر اشرفی معاون برنامه ریزی و امور شورا، که در مدت همکاری خود، خدمات ارزشمندی در ایفای ماموریت های محوله داشته اند، از هیات رییسه تقاضا دارم، انجام این مهم را مورد توجه قرار دهند.

عضو شورای شهر تهران در پایان گفت: برای دکتر مظاهریان که از جایگاه علمی و تجربی خوبی برخوردار هستند آرزوی موفقیت دارم و امیدوارم بتوانیم در زمان باقی مانده از عمر مدیریت شهری پنجم، گام های موثری را در راستای رضایتمندی شهروندان تهرانی برداریم.

همچنین الهام فخاری در تذکری به معاونت فرهنگی اجتماعی شهرداری تهران گفت: تذکر من به عدم تشکیل ستاد استقبال از مهر توسط این معاونت است.بازهم ستاد هماهنگی  و تنظیم برنامه های اجتماعی با تاخیر در تشکیل روبرو است.

عضو کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورا افزود: با این تاخیر کیفیت و روند برنامه ریزی، پیگیری و اجرای برنامه ها کاهش می یابد.

شورای شهر شورای شهر تهران شهرداری معماری برنامه ریزی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر