کد خبر: 803041 A

قیمت شکر در میادین ۴۷ درصد و قند ۱۷ درصد ارزان‌تر از سطح شهر است.

به گزارش ایلنا، توزیع شکر تنظیم بازار به قیمت هر کیلوگرم ۳۴۰۰ تومان در میادین میوه و تره بار همچنان ادامه دارد و این در حالی است که قیمت شکر در سطح شهر هر کیلوگرم ۶ هزار تا ۶۵۰۰ تومان است.

شکر آزاد در میادین میوه و تره بار در بسته‌های ۹۰۰ گرمی ۴ هزار تومان، ۱۸۰۰ گرمی ۷۷۵۰ تومان، ۳ کیلوگرمی ۱۲۶۰۰ تومان، ۴ و نیم کیلوگرمی ۱۸۵۰۰ تومان و ۱۰ کیلوگرمی ۳۴ هزار تومان عرضه می‌شود.

براساس این گزارش، قند فله نیز به قیمت هر کیلوگرم ۶۴۰۰ تومان در میادین میوه و تره بار به فروش می‌رسد، در صورتی که قیمت قند در سطح شهر به طور متوسط ۸۲۰۰ تومان است.

این گزارش می‌افزاید، قند در میادین میوه و تره بار در بسته‌های ۴۵۰ گرمی ۳۱۰۰ تومان، ۹۰۰ گرمی ۶ هزار تومان، ۱۸۰۰ گرمی ۱۱۹۰۰ تومان، ۳ کیلوگرمی ۱۹۸۰۰ تومان و ۵ کیلوگرمی ۳۲۵۰۰ تومان عرضه می‌شود.

بنا بر این گزارش، اختلاف قیمت شکر تنظیم بازار در میادین میوه و تره بار با سطح شهر ۴۳ تا ۴۷ درصد و اختلاف قیمت قند در میادین با سطح شهر ۱۷ درصد است.

بنا به اعلام روابط عمومی سازمان مدیریت میادین شهرداری تهران،  گفتنی است، هر کیلوگرم نبات تخته و خُرد شده ۸۲۰۰ تومان، نبات شاخه‌ای ۹۵۰۰ تومان و نبات چوب‌دار و طعم‌دار ۱۰۵۰۰ تومان در میادین میوه و تره بار به فروش می‌رسد.

تنظیم بازار روابط عمومی سازمان شکر قند میادین میوه و تره
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر