کد خبر: 802659 A

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت، از دستگیری یک زن که در محل سکونت خود "هرویین" توزیع می کرد، خبر داد و گفت: از مخفیگاه این متهم ۱۱ کیلوگرم هرویین کشف شد.

به گزارش ایلنا، سرهنگ محمد بخشنده به تشریح این خبر پرداخت و گفت: در تحقیقات انجام شده از سوی ماموران پایگاه چهارم این پلیس مشخص شد که یک زن به نام "مریلا" در محله "خاک سفید" تهران، اقدام به توزیع مواد مخدر می کند که دستگیری متهم در دستور کار ماموارن قرار گرفت.

این مقام انتظامی عنوان داشت: با پیگیری‌های انجام و تحقیقات میدانی، مخفیگاه متهم شناسایی و مشخص شد که این زن ضمن نگهداری مواد مخدر اقدام به توزیع می کند که این مساله به تجمع معتادان و ناامنی و نارضایتی شهروندان منجر شده است.

وی افزود: نتیجه تحقیقات در اختیار مرجع قضایی قرار گرفت که متعاقبا دستور بازداشت متهم صادر و تیم های عملیاتی به محل اعزام شدند.

سرهنگ بخشنده، تصریح کرد: طی عملیات ضربتی این متهم در مخفیگاهش دستگیر و در بازرسی از مخفیگاه وی ۱۱ کیلوگرم "هرویین" کشف شد که به همراه پرونده و متهم در اختیار ماموران پایگاه چهارم پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت قرار گرفت.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت، بیان داشت: متهم در بازجویی های انجام شده به جرم خود مبنی بر توزیع مواد مخدر اعتراف و پس از هماهنگی به دادسرا منتقل شد.

رییس پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر