کد خبر: 802655 A

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت، از پاکسازی مناطق آلوده به حضور معتادان متجاهر در منطقه "باغ پنبه" واقع در "یافت آباد" خبر داد و گفت: در این این عملیات ۳۰ معتاد متجاهر جمع آوری شد.

به گزارش ایلنا، سرهنگ محمد بخشنده، به تشریح این خبر پرداخت و گفن: بر اساس اعتراض و انتقادات وارده از سمت شهروندان تهرانی مبنی بر حضور معتادان متجاهر در برخی اماکن و مناطق منطقه "یافت آباد" تهران به ویژه منطقه "باغ پنبه"، موضوع تحت بررسی قرار گرفت.

این مقام انتظامی عنوان داشت: پس از بررسی های انجام شده موضوع در اختیار ماموران پایگاه پنجم پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت قرار گرفت و تیم های عملیاتی پس از شناسایی محدوده های محل مذکور مقرر شد تیم های عملیاتی برای پاکسازی محله مذکور اقدام کنند.

وی افزود: پس از هماهنگی با مرجع قضایی و مبادی ذیربط، در یک عملیات منسجم پاکسازی محل اقدام و طی آن ۳۰ تن از معتادان متجاهر منطقه بازداشت و پس از غربالگری به مرکز بازپروری مهر سروش، منتقل شدند.

سرهنگ بخشنده، در پایان ضمن تشکر از شهروندان در همکاری با پلیس برای برخورد با آسیب های اجتماعی همچون اعتیاد، گفت: شهروندان در صورت برخورد با مشکلات اجتماعی و آسیب ها، می توانند مراتب را از طریق سامانه مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند تا در سریع ترین زمان ممکن به آن رسیدگی شود.

رییس پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر