کد خبر: 802480 A

فرمانده انتظامی استان گلستان از شناسایی و دستگیری ۳ شرور سابقه دار که با ماموران انتظامی در شهرستان کردکوی درگیر شده بودند در کمتر از ۲ ساعت خبر داد.

به گزارش ایلنا، سردار روح الامین قاسمی گفت: سرنشینان یک دستگاه خودرو پژو با ۳ سرنشین شب گذشته با ماموران انتظامی یکی از پاسگاه های شهرستان کردکوی که در حال گشت زنی بودند درگیر شده و پس از فحاشی و توهین به آنان و تیراندازی با سلاح شکاری سریعا از محل گریختند.

فرمانده انتظامی گلستان با اشاره به مجروح شدن یکی از ماموران از ناحیه صورت و انتقال وی به مراکز درمانی، اظهار داشت: با توجه به حساسیت موضوع،  شناسایی و دستگیری ضاربان به صورت ویژه در دستور کار پلیس قرار گرفت.

سردار قاسمی خاطرنشان کرد: پس از یک سری تحقیقات میدانی و اطلاعاتی گسترده و بررسی های پلیسی، سرانجام کمتر از ۲ ساعت هر ۳ متهم شناسایی و طی هماهنگی با مقام قضائی در مخفیگاهشان دستگیر شدند.

این مقام ارشد انتظامی با اشاره به کشف یک قبضه سلاح شکاری و چند قبضه سلاح سرد از مخفیگاه متهمان، تصریح کرد: ضاربان که از اراذل و اوباش معروف کردکوی با سوابق متعدد شرارت و مزاحمت برای شهروندان هستند، هدف از عمل مجرمانه خود را عرض اندام و خودنمایی در مقابل پلیس اعلام کرده اند.

به گزارش سایت پلیس، فرمانده انتظامی استان گلستان با اشاره به معرفی متهمان به مراجع قضائی، گفت: پلیس در مقابل مخلان امنیت جامعه با اقتدار ایستادگی کرده و برابر قانون با اینگونه افراد برخورد خواهد کرد.

فرمانده انتظامی استان گلستان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر