کد خبر: 802425 A

سرنشینان یک خودرو پس از بی توجهی به اخطار پلیس در یکی از محلات شهر فسا، به سوی ماموران آتش گشوده و متواری شدند؛ تحقیقات برای دستگیری متهمان فراری ادامه دارد.

به گزارش ایلنا، سرهنگ "فرج رستمی" در تشریح این خبر گفت: مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان  فسا هنگام گشت‌زنی‌های هدفمند، در یکی از محلات شهر به یک خودرو پژو ۴۰۵ فاقد پلاک و شیشه دودی با ۳ سرنشین مشکوک شده و با علائم هشداردهنده به آن فرمان ایست دادند که راننده با مشاهده پلیس با سرعت به سمت بیرون شهر متواری و سرنشینان آن اقدام به تیراندازی به سمت مأموران کردند.

وی افزود: پلیس نیز با رعایت قانون به کارگیری سلاح، حین تعقیب و گریز مقابله به‌ مثل کرده و با تیراندازی به سمت لاستیک آن، خودرو در ورودی یکی از روستاها متوقف شد.

این مقام انتظامی ادامه داد: با توقف خودرو بلافاصله دو نفر از سرنشینان با در دست داشتن اسلحه کمری از صحنه فرار کرده و یک نفر دیگر همچنان به سمت ماموران تیراندازی می کرد که به علت تیراندازی مستقیم وی و احتمال به خطر افتادن جان اهالی حاضر در محل، ناگزیر پلیس نیز با هدف تسلیم شدن متهم به سمت وی تیراندازی که نهایتا متهم مجروح و بلافاصله به بیمارستان منتقل شد.

سرهنگ رستمی خاطرنشان کرد: در این عملیات، یک قبضه سلاح جنگی و ۴ فشنگ از  متهم مجروح و یک قبضه سلاح کلاش، ۴۸ فشنگ جنگی، ۳ قبضه سلاح سرد همچنین دو نقاب مشکی و دو دستکش از داخل خودرو کشف شد.

به گزارش سایت پلیس، فرمانده انتظامی شهرستان فسا با بیان اینکه تحقیقات برای شناسایی و دستگیری متهمان متواری ادامه دارد، گفت: علی رغم تلاش های انجام شده، فرد مجروح در بیمارستان فوت کرد.

پلیس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر