کد خبر: 800333 A

رییس مرکز فرماندهی و کنترل هوشمند ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ از تصادف بین دو دستگاه خودروی پراید و پژو با یک دستگاه موتورسیکلت در بزرگراه آزادگان خبر داد.

به گزارش ایلنا، سرهنگ محمد رازقی ضمن بیان این خبر گفت: در ساعت ۲۲:۴۵ مورخ شب گذشته  در محدوده بزرگراه آزادگان مسیرشرق به غرب رجایی تصادف شدیدی بین دو دستگاه خودروی پراید و پژو و یک دستگاه موتورسیکلت رخ می دهد که دقایقی باعث ایجاد ترافیک مقطعی در این مسیر نیز می‌شود .

وی ادامه داد: نیروهای پلیس و اورژانس بلافاصله در محل حادثه حضور یافته و کارشناسان پلیس راهور فاتب بی‌درنگ نسبت به ایمن سازی محل تصادف اقدام کرده و سپس به بررسی علل حادثه پرداختند.

 رییس مرکز فرماندهی و کنترل هوشمند ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ افزود: نیروهای اورژانس پس از حضور سریع خود در محل به بررسی حال مصدوم حادثه که راکب موتور سیکلت بوده پرداختند و اعلام کردند که  راکب موتور سیکلت متاسفانه در صحنه تصادف در دم فوت شده است .

رازقی با بیان اینکه علت این حادثه در دست بررسی است، خاطرنشان کرد: علیرغم توصیه‌های پلیس راهور مبنی بر عدم ورود موتور سیکلت‌ها در بزرگراه‌ها و تونل‌ها  از موتور سیکلت سواران خواست تا  توصیه های پلیس‌های پلیس  را جدی بگیرند و قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی را رعایت کرده تا دیگر شاهد اینگونه حوادث نباشیم.

رییس مرکز فرماندهی و کنترل پلیس پیشگیری پایتخت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر