کد خبر: 799693 A

مرتضی محسنی اعلام کرد:

معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی با اشاره به اعلام نتایج اولیه آزمون سراسری۹۸ از سوی سازمان سنجش گفت: دانشگاه پیام نور، امسال نیز در تمامی گروه‌های آزمایشی؛ علوم ریاضی و فنی، علوم تجربی، علوم انسانی و هنر پذیرای داوطلبان علاقه‌مند به تحصیل در این دانشگاه است.

به گزارش ایلنا، مرتضی محسنی با اعلام این خبر گفت: آن دسته از داوطلبانی که در آزمون سراسری شرکت نکرده یا حتی مجاز به انتخاب رشته نشده‌اند می‌توانند در رشته‌های تحصیلی دانشگاه پیام نور که گزینش در آنها صرفا براساس سوابق تحصیلی(معدل دیپلم) صورت می‌گیرد، ثبت‌نام کنند.

وی یادآور شد: داوطلبانی که در کنکور شرکت نکرده‌اند نیز می‌توانند در رشته‌های بدون آزمون دانشگاه پیام نور ویژه مهرماه سال ۹۸ ثبت‌نام کنند. طبق اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور و همچنین انتشار دفترچه راهنمای ثبت‌نام در تاریخ ۱۷ بهمن‌ماه ۹۷ از طریق سایت سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org، آن دسته از متقاضیانی که علاقه‌مند به تحصیل در رشته‌های صرفا براساس سوابق تحصیلی در دانشگاه پیام نور هستند می‌توانند با مراجعه به سامانه پذیرش دانشجو صرفاً بر اساس سوابق تحصیلی آزمون سراسری مهرماه سال ۱۳۹۸ در سایت سازمان سنجش نسبت به ثبت نام اقدام کنند.

محسنی مهلت ثبت‌نام در رشته‌های بدون آزمون(صرفا براساس سوابق تحصیلی) را تا ۶ شهریورماه سال ۹۸ عنوان و اظهارکرد: علاقه‌مندان به تحصیل در دانشگاه پیام نور برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به اطلاعیه سایت سازمان سنجش مراجعه کنند.

وی با اشاره به مزایای تحصیل در دانشگاه پیام نور گفت: این دانشگاه به‌دلیل دارا بودن شیوه‌های خاص آموزشی و کیفیت مطلوب، شیوه آموزش نیمه حضوری و الکترونیکی دانشگاه پیام نور بهترین فرصت تحصیل را به ویژه برای شاغلان و افرادی که به هر دلیل نمی‌توانند در کلاس درس حضور یابند، فراهم می‌آورد.

معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی یادآور شد: تغییر محل آزمون مطابق نظر دانشجو، آزمون‌های متمرکز و سراسری، برگزاری آزمون‌های آنلاین از دیگر مزایای دانشگاه پیام نور است که این دانشگاه را از سایر دانشگاه‌ها متمایز می‌کند.

بنا بر اعلام روابط عمومی دانشگاه پیام نور، کلیه داوطلبان می‌توانند از طریق لینک‌های موجود در متن خبر در پرتال دانشگاه پیام نور به نشانی www.pnu.ac.ir به دفترچه راهنمای ثبت‌نام، سامانه پذیرش دانشجو صرفا براساس سوابق تحصیلی و همچنین اطلاعیه سازمان سنجش دسترسی یابند.

دانشگاه پیام نور
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر