کد خبر: 799654 A

امروز انجام شد؛

دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر با خانواده «شهید حاج حمید پاشایی» شهید مبارزه با مواد مخدر دیدار و از مقام شامخ این شهید تجلیل کرد.

به گزارش ایلنا، اسکندر مؤمنی ظهر امروز با حضور در منزل این خانواده شهید گفت: ان‌شاءالله خداوند به همه ما توفیق دهد که بتوانیم راه و نام و یاد شهدا را چنان که بوده‌اند ادامه دهیم و یادشان را همواره گرامی بداریم.

وی افزود: زبان از بیان مقام شهدا و امنیت و آرامشی که برایمان به ارمغان گذاشته‌اند، قاصر است. جامعه ما امنیت و آرامش دارد و مردم کشورمان نیز قدر شهدا را می‌دانند و معترفند اگر شجاعت‌ها و رشادت‌های آن عزیزان نبود؛ سرنوشت ایران نیز مثل دیگر کشورهای ناامن منطقه بود.

دبیرکل ستاد با بیان اینکه به همرزمی با شهدا افتخار می‌کنم، اظهار داشت: شنیده‌ام شهید پاشایی بسیار رشید بوده و در ایرانشهر در درگیری با اشرار و قاچاقچیان مواد مخدر شجاعانه عمل کرده‌اند.

مؤمنی افزود: رییس جمهور آقای روحانی نیز به خانواده شهدا سرکشی دارند و به شما نیز سلام رساندند. مقام معظم رهبری (مدظله العالی) نیز مستمرا دیدارهای علنی و غیر علنی با خانواد شهدا و جانبازان دارند.

وی ادامه داد: اجر شهدا با خدا و ان‌شاءالله با ائمه اطهار و شهدای صدر اسلام محشور باشند. اگر شهدا نبودند چه شهدای مبارزه با مواد مخدر، چه شهدای دفاع مقدس و چه شهدای مدافع حرم، امنیت و ارامش امروز را نداشتیم.

دبیرکل ستاد در پایان گفت: واقعیت این است که در این دنیا آرامش، امنیت و همه چیز ما مدیون خون شهداست. کشوری را سراغ نداریم که ناامن باشد ولی پیشرفت کرده باشد؛ چرا که ناامنی، فقر و بدبختی را به همراه دارد اما امنیت مقدمه هر پیشرفتی است و همانطور که انسان برای زنده ماندن نیاز به اکسی‍ژن دارد، امنیت نیز برای جامعه همانند اکسی‍ژن برای فرد عمل می‌کند. پس تا امنیت نباشد هیچکس نمی‌تواند کاری کند و عدالت و علم و دانش نیز در پرتو امنیت در جامعه تامین می‌شود.

اسكندر مؤمنی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر