کد خبر: 799513 A

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی خبر داد؛

مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از بهره‌برداری از ۹ نردبان جدید در مجموعه آتش نشانی خبر داد و گفت: به‌زودی تجهیزات ویژه آتش نشانی همچون دستگاه‌های تنفسی و البسه ویژه آتش‌نشانان وارد کشور می شود.

به گزارش ایلنا، مهدی داوری در مراسم بهره برداری از پروژه مجموعه "باغ هنر" گفت: امروز تعداد ایستگاه‌های آتش نشانی در شهر تهران به ۱۳۱ ایستگاه رسیده است و به این ترتیب تهران یکی از پر ایستگاه‌ترین شهرهای دنیا در حوزه آتش‌نشانی محسوب می‌شود.
وی افزود: هفت ایستگاه در برنامه آینده توسعه‌ای سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران قرار دارد که از این میان دو ایستگاه قدیمی بازسازی و پنج ایستگاه به تعداد ایستگاه‌های آتش نشانی شهر تهران اضافه می شود. با افزایش این پنج ایستگاه تا پایان سال ۹۹، تعداد ایستگاه‌های آتش نشانی شهر تهران به ۱۳۶ ایستگاه می رسد.
مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران با اشاره به موضوع زمان دسترسی شهروندان به خدمات باکیفیت سازمان آتش نشانی عنوان کرد: تلاش می کنیم زمان خدمت‌رسانی شهروندان را سریع‌تر کنیم. شاخص رسیدن شهروندان به این خدمات در حال حاضر ۴ دقیقه و ۱۳ ثانیه است، اما به این مفهوم نیست که ما می‌توانیم همه موارد را در شهر تهران پوشش دهیم. بی‌تردید برخی خلأها در برخی از نقاط شهر تهران وجود دارد. بنابراین طرح‌های توسعه‌ای در دستور کار این سازمان قرار دارد.
داوری تصریح کرد: زمان فعلی دسترسی شهروندان به خدمات آتش نشانی زمانی مناسب در استانداردهای جهانی محسوب می‌شود.
به گزارش شهرنوشت، مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران عنوان کرد: امروز ۹ دستگاه نردبانی که در آخرین روزهای سال گذشته با حمایت شهردار تهران وارد کشور شد، به بهره برداری رسید. این نردبان‌ها ارتفاعی بین ۳۰ تا ۶۴ متر دارند. البته تجهیزات دیگری همچون دستگاه‌های تنفسی و البسه ویژه آتش‌نشانی هم تا چند ماه آینده وارد کشور می شود.

 

آتش نشانی پوشش سازمان آتش نشانی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر