کد خبر: 797736 A

قبادی‌دانا:

آیین تقدیر از خبرنگاران در نشست دوستانه وحید قبادی دانا، رییس سازمان بهزیستی کشور با اهالی قلم و رسانه، در شیرخوارگاه آمنه امشب، مورخ 22 مرداد 98 برگزار شد.

به گزارش ایلنا، قبادی دانا ضمن تقدیر از اهالی قلم گفت: انتظاری که ما از اهالی رسانه داریم این است که زبان گویای کسانی باشید که صدای آنها به جائی نمی رسد. در انعکاس اخبار هم هم شما و هم ما کشتاق هستیم انصاف حفظ بشود.بسیار وقت ها رسانه ها درگیر نقطه نظرات یا چالش های سیاسی هستند و این به زیان سازمان بهزیستی و جامعه هدف آن تمام می شود.

رئیس سازمان بهزیستی افزود: من همیشه گفته ام که پرچم سازمان بهزیستی همه جا سپید است و نباید بخاطر کشمکش با دولت به منظور اهداف سیاسی، جامعه هدف آسیب پذیر ما صدمه ببیند. گاه رسانه ای در کمال مودت با ما به خاطر سنگربندی سیاسی اش اقدام به نقدی ناروا می کند و روا نیست تلاش دلسوزانه متولیان بهزیستی در جامعه به کمانه این بگومگوها گرفتار شود.

قبادی دانا ضمن تجلیل از مقام خبرنگاران گفت: ما در سازمان بهزیستی خبرنگاران و اهالی رسانه را چشم گوش سازمان می دانیم. این یک تعارف نیست و انتظار داریم خبرنگاران همه جا حضور پیدا بکنند و گزارشات آنان در حل مشکلات و تحقق شفافیت یاری رسان ما باشد. ما در سال پیش 22هزار قرار سازمانی عقد کردیم و چه کدیری است که بتواند به این گستره آماری رسیدگی کند. بنابراین چشم مدیریت سازمان بهزیستی خبرنگاران خواهند بود.

شیرخوارگاه آمنه قبادی دانا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر