کد خبر: 797422 A

فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان از کشف بیش از یک تن تریاک، هلاکت یک سوداگر مرگ و دستگیری ۲ قاچاقچی در زاهدان خبر داد.

به گزارش ایلنا، سردار محمد قنبری گفت: با کسب خبری مبنی بر جابجایی محموله سنگین مواد افیونی توسط قاچاقچیان به شهرستان زاهدان، موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس مبارزه با مواد مخدر قرار گرفت.

وی افزود: ماموران انتظامی شهرستان زاهدان با همکاری تیم عملیات ویژه پلیس مبارزه با موادمخدر استان در قالب چند تیم پوششی با اقدامات گسترده تخصصی و رصد منطقه، موفق شدند روز گذشته مسیر تردد قاچاقچیان را شناسایی و در یک عملیات غافلگیرانه آن‌ها را زمین‌گیر کنند.

این مقام ارشد انتظامی تصریح کرد: در این عملیات علاوه بر هلاکت یک قاچاقچی و دستگیری ۲ سوداگر مرگ، در پاک سازی منطقه یک تن و ۹۵ کیلوگرم تریاک به همراه یک قبضه سلاح کلاش، ۳ تیغه خشاب ئ تعدادی فشنگ کشف و یک دستگاه خودرو نیز توقیف شد.

فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان به ادامه تحقیقات پلیس برای دستگیری دیگر اعضای این باند مواد افیونی اشاره و خاطر نشان کرد: با توجه به حضور و اشرافیت پلیس در جای جای نقاط استان، افزایش ضریب هوشیاری و همچنین تجارب پلیس در شناسایی باند‌های قاچاق، سوداگران مرگ در امان نخواهند بود؛ چراکه چشمان تیز بین پلیس، هر لحظه ناظر بر اعمال آنان است.

 

استان سیستان و بلوچستان پلیس مبارزه با مواد مخدر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر