کد خبر: 797161 A

ماموران کلانتری ۱۴۰ باغ فیض طی آخرین عملیات خود موفق به کشف یک پاتوق متعلق به چهار مالخر و کشف انواع اموال مسروقه ازاین افراد شدند.

به گزارش ایلنا، سرهنگ سیف الله نوایی، رئیس کلانتری ۱۴۰ باغ فیض در تشریح این خبر بیان داشت: طی تماس های حاصله با مرکز سامانه پلیسی در روز شنبه هفته جاری، مشخص شد افرادی در یک خانه متروکه در دره فرحزاد به اعمال مجرمانه ای روی آورده اند و به این ترتیب ۲۴ ساعت خانه اعلامی تحت نظر پلیس قرار گرفت.

وی ادامه داد: در اولین بررسی ها، اظهارات افراد تماس گیرنده با مرکز سامانه پلیسی به تایید رسید و با اعلام به مقام محترم قضائی، پلیس برای دستگیری متهمان در ساعت حضور همگی این افراد در محل اقدام کرد که در نتیجه چهار نفر شامل یک خانم و سه آقا دستگیر شدند.

این مقام انتظامی افزود: در ادامه متهمان به کلانتری دلالت داده شدند و در بازرسی از خانه مقداری لوازم سرقتی به ارزش نیم میلیارد تومان کشف و ضبط شد که در بازجویی از متهمان مشخص شد این اموال همگی سرقتی می باشند و متهمان که بین ۳۰ الی ۳۵ سال سن داشتند این اموال را در ازای دادن مواد مخدر به سارقان دریافت کرده بودند.

بنابراین گزارش، پرونده‌ای در این زمینه تشکیل شده است و مالباختگان می توانند برای شناسایی اموال سرقتی خود به کلانتری مراجعه کنند.

ماموران کلانتری 140 باغ فیض
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر