کد خبر: 796621 A

رئیس پلیس راه استان سیستان و بلوچستان از برخورد خودروی پژو پارس با خودروی پراید در محور " خاش"به گردنه "دجین " با 5 کشته و یک مجروح خبر داد.

به گزارش ایلنا، سرهنگ " کشواد بهروزی زاده" گفت: شب گذشته در پی اعلام مرکز فوریت های پلیسی 110 مبنی بر یک مورد تصادف فوتی در محور "خاش" به گردنه "دجین" بلافاصله گشت تصادفات پلیس راه برای بررسی حادثه به همراه عوامل امدادی در صحنه حاضر شدند.

 وی بیان داشت: با حضور عوامل پلیس راه در صحنه و با بررسی به عمل آمده مشخص شد، یک دستگاه سواری پژو پارس با 3 سرنشین با یک دستگاه سواری پراید که آن هم دارای 3 سرنشین بود به صورت رخ به رخ برخورد کرده اند.

رئیس پلیس راه استان سیستان و بلوچستان افزود: متأسفانه در این حادثه هر 3 سرنشین پراید و 2 نفر از سرنشینان پژو پارس به علت شدت جراحات وارده در دم فوت و سرنشین دیگر پژو پارس نیز که مجروح شده بود، توسط عوامل امدادی به مراکز درمانی منتقل شد.

بنابراعلام پایگاه خبری پلیس، سرهنگ بهروزی زاده تصریح کرد: کارشناس تصادفات پلیس راه علت تامه این حادثه را تجاوز به چپ سواری پژو پارس اعلام کرده است.

 وی در پایان با اشاره به اینکه بیشتر محورهای شمال استان دو طرفه هستند از رانندگانی که قصد تردد در این محورها را دارند خواست با رعایت سرعت مطمئنه و رعایت کامل قوانین راهنمایی و رانندگی، سلامت خود و سرنشینان خودرو را تضمین کنند.

استان سیستان و بلوچستان پژو پلیس راه تصادف مراکز درمانی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر