کد خبر: 796310 A

سرکلانتر پنجم پلیس پیشگیری پایتخت از دستگیری یک سارق حین سرقت لوازم خودروی شهروندان در محدوده تهرانسر خبر داد.

به گزارش ایلنا، سرهنگ منصور حمیدوند در تشریح این خبر بیان داشت: ساعت 20 روز گذشته ماموران ضربت مستقر در کلانتری 150 تهرانسر حین گشت زنی های خود به یک پژو 206 سفید رنگ برخورد کردند که کنار بلوار گلها به صورت کج پارک شده بود.

وی ادامه داد: مدتی این خودرو را زیر نظر گرفتند و مشخص شد راننده این خودرو پیاده شده و در حال ور رفتن با پژو 206 سفید رنگ دیگری است که با توجه به مشکوک بودن اوضاع به خودرو نزدیک می شوند تا مظنون را بازداشت کنند اما او با دیدن پلیس سوار بر خودروی خود شده و از محل می گریزد.

این مقام انتظامی افزود: مدتی تعقیب و گریز پلیسی ادامه داشت تا اینکه ماموران ضربت پلیس مجبور به تیراندازی هوایی و پس از آن به سوی لاستیک خودرو شدند که با توجه به پنچر شدن خودرو، بالاخره متهم در تقاطع آزادگان و اتوبان فتح دستگیر شد.

وی در ادامه تصریح کرد: با دلالت متهم به کلانتری، خانم جوانی نیز به آنجا آمد و عنوان داشت فرد بازداشت شده همسرش است که دارای خانواده متمولی است و حتی بیشتر خواهران و برادرانش در خارج از کشور زندگی می کنند اما متهم که دارای سوابق متعدد کیفری نیز هست از مدت ها پیش به دلیل اعتیاد به شیشه از طرف خانواده اش طرد شده است.

این خانم جوان در ادامه به ماموران پلیس گفت متهم دقیقا در کوچه محل زندگی پدرم اقدام به سرقت می‌کرده است.

بنابراین گزارش متهم قبل از این سه سال حبس در زندان تحمل کرده است و بعد از آزادی از زندان با وجود اعتیاد دوباره به سرقت های سریالی خود روی آورده است که مشخص شد خودروی 206 کشف شده از او نیز سرقتی است.

متهم با تشکیل پرونده ای به مقام محترم قضائی معرفی شد.

سرکلانتر پنجم پلیس پیشگیری پایتخت سرهنگ منصور حميدوند
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر