کد خبر: 796140 A

سرپرست حجاج ایرانی تاکید کرد: شاخص‌ها و شیوه‌های ارزیابی کارگزاران فرهنگی نیازمند بازنگری است.

به گزارش ایلنا، حجت الاسلام و المسلمین سید عبدالفتاح نواب نماینده ولی فقیه و سرپرست حجاج ایرانی  در نشست رابطین حج ۹۸ با تقدیر از زحمات و تلاش های رابطین، بر ضرورت ارزیابی جامع فعالیت‌های روحانیون و معینه های کاروانها تاکید کرد.

وی هدف اصلی از ارزیابی را کمک به روحانیون در انجام صحیح مسئولیت شان  ذکر کرد و گفت:  اقدام در صحنه عملیات از جمله تذکر دادن در خصوص موارد  خلاف رویکردها و جهت گیرهای تعیین شده و همچنین راهنمایی و کمک درحل مسایل پیش آمده از وظایف اصلی رابطین می باشد.

سرپرست حجاج ایرانی با اشاره به سابقه ارزیابی در بعثه و بازنگرهای صورت گرفته در دوره های گذشته به دلیل تغییرشرایط، خواستار همکاری و مشارکت جدی همه رابطین و مدیران در بازنگری و بررسی شاخص ها، تعیین سنجه های هریک ازشاخص ها و رویکردها و شیوه های ارزیابی  شد.

حجت الاسلام والمسلمین نواب بازنگری مستمر و آسیب شناسی از برنامه ها را لازمه بالندگی امور دانست و تحقق آن را در گرو مساعدت همه نیروهای آشنا و اقدام بهنگام و بدون فاصله زمانی زیاد ازعملیات عنوان کرد.

در این نشست علاوه بر رابطین کاروانهای حج ، حجت الاسلام والمسلمین سید جوادمظلومی  معاون فرهنگی بعثه مقام معظم رهبری و جمعی از مدیران و کارشناسان معاونت فرهنگی حضور داشتند.

در این جلسه  هریک از رابطین به طرح دیدگاه خود در خصوص مهمترین مسایل فرهنگی و شیوهای ارزیابی پرداختند و گزارشی از اقدام های انجام شده در موسم حج ارائه کردند.

درپایان این جلسه با تاکید برتغییرات رو به بهبود درنیروی انسانی بویژه  کارگزاران فرهنگی،  استمرار تلاش ها دربه گزینی و ارتقای مهارت نیروها ضروری توصیف شد.                                                                                                                                                                               

سرپرست حجاج ایرانی حجت‌الاسلام و المسلمین نواب
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر