کد خبر: 796033 A

سید جواد حسینی:

سرپرست وزارت آموزش و پرورش در پیامی به مناسبت روز خبرنگار از همه اهالی رسانه که با تلاش در اطلاع‌رسانی در صدد افزایش آگاهی بخشی جامعه هستند، تشکر و قدردانی کرد.

به گزارش ایلنا، متن پیام سید جواد حسینی  به مناسبت روز خبرنگار به این شرح است: جهان امروز بدون نگاه تیزبین، عمیق و صادق خبرنگاران به مسایل جامعه قادر به شناسایی مشکلات و رفع آنها نیست. خبرنگاران در این مسیر مشکلات فراوانی را برای اثبات خیرخواهی و نیک‌اندیشی راهی که انتخاب کرده‌اند، تحمل می‌کنند و مردم به‌عنوان ذی‌نفعان اصلی فعالیت آنان همواره بر اهمیت پرسش‌گری و اطلاع‌رسانی خبرنگاران واقف هستند و انتظار ادامه این راه و تحمل سختی‌های پیش رو از آنان دارند.

بی‌شک آگاهی بخشی خبرنگاران از نخستین روز‌های انتشار اولین روزنامه در ایران و تاکنون؛ نقش بی‌بدیلی در مسیر توسعه‌یافتگی کشور عزیزمان ایران داشته و هر زمانی که در این سرزمین، بر فعالیت خبرنگاران و رسانه‌ها ارج نهاده شده و خبر و اطلاع‌رسانی در جامعه سرعت بیشتری داشته، روند توسعه‌یافتگی و آگاهی جامعه افزایش یافته است و با حضور به موقع خبرنگاران شاهد بهبود عملکردها، مدیریت بهتر منابع و نظارت دقیق‌تر بر امور بوده‌ایم و دست فرصت‌طلبان و سودجویان از بیت‌المال و منابع عمومی کوتاه‌تر شده است.

به همین دلیل روز خبرنگار را فرصت مغتنمی می‌دانم تا با گرامیداشت یاد و خاطره پیشکسوتان حوزه اطلاع رسانی و خبر؛ از خبرنگاران، گزارشگران، عکاسکان و همه اهالی رسانه که با تلاش در اطلاع رسانی در صدد افزایش آگاهی بخشی جامعه هستند، تشکر و قدردانی کنم و این روز را به همه شما عزیزان تبریک بگویم.

وزارت آموزش و پرورش
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر