کد خبر: 795695 A

معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی پایتخت، از دستگیری مرد جوان شیطان صفتی خبر داد که پس از سوار کردن بانوان جوان آنان را مورد آزار و اذیت قرار می داد.

به گزارش ایلنا، سرهنگ کارآگاه علی گودرزی در توضیح این خبر، گفت : در اواخر آذر ماه سال گذشته پرونده‌های مشابهی مبنی بر آزار و اذیت تعدادی از بانوان جوان توسط راننده یک دستگاه خودروی سواری پژو ۴۰۵ از دادسرای امور جنایی ناحیه ۲۷ تهران برای رسیدگی تخصصی به اداره ۱۶ پلیس آگاهی ارجاع شد.

وی عنوان کرد: شاکیان پس از مراجعه به اداره شانزدهم پلیس آگاهی، در اظهارهای مشابهی به کارآگاهان گفتند: در ساعات میانی شب ( ۱۹-۲۲) برای رفتن به منزل از محدوده های مترو نواب و یا میدان راه آهن به مقصد نازی آباد سوار یک دستگاه خودروی سواری پژو شدیم که راننده آن فردی جوان حدوداً ۳۰ ساله بود که پس از طی مسافتی راننده از میانه راه به سمت اتوبان قم تغییر مسیر داده و به زور و تهدید با سلاح سرد آنان را مورد آزار و اذیت قرار داده‌اند.

شاکیان اظهار داشتند: چون شیشه‌های ماشین دودی بود هرچه فریاد و کمک می خواستیم کسی متوجه نمی شد و پس از آزار و اذیت، ما را در کنار اتوبان رها کرده است. شماره پلاک را سریع برداشتیم، چون هوا تاریک بود متوجه رنگ خودرو اینکه نوک مدادی یا مشکی بوده یا پژو پارس یا ۴۰۵ بوده، نشدیم.

این مقام انتظامی ابراز داشت: کارآگاهان در تحقیقات پلیسی و پایش پلاک‌های اعلامی موفق به شناسایی فردی سابقه‌دار و یک دستگاه پژو پارس نقره‌ای رنگ شدند.

معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی پایتخت تصریح کرد: با هماهنگی‌های قضائی متهم در یکم مرداد ماه در محدوده افسریه در حالی که سوار بر خودرواش بوده، دستگیر و به اداره شانزدهم منتقل شد.

وی با اشاره با اینکه متهم پس از مواجهه حضوری چاره‌ای جز به اعتراف نداشت و جر‌م‌های ارتکابی‌اش اعتراف کرد، گفت: متهم برای انجام تحقیقات تکمیلی در اختیار کارآگاهان اداره شانزدهم قرار دارد.

 

 

 

معاون مبارزه با جرائم جنایی پلیس آگاهی پایتخت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر