کد خبر: 795182 A

۲۴ جایگاه عرضه بهداشتی دام زیر نظر ۱۶۶ دامپزشک اعزامی از سوی سازمان دامپزشکی کشور و دامپزشکان و کارشناسان حوزه بهداشت سازمان مدیریت میادین شهرداری تهران، در روزهای عرفه و عید سعید قربان آماده ارائه خدمات به شهروندان هستند.

به گزارش ایلنا، رئیس ستاد عرضه بهداشتی دام با اشاره به گرمای شدید هوا و تشدید احتمال خطر ابتلا به برخی بیماری‌های مشترک دام و انسان از جمله بیماری مهلک تب کریمه کنگو، گفت: از شهروندان تقاضا می‌کنم برای حفظ سلامت خود و خانواده‌هایشان، نسبت به خرید و ذبح دام مورد نیاز خویش از مراکز عرضه بهداشتی دام اقدام نمایند.

علی عفتی با بیان اینکه در این رابطه هماهنگی خوبی بین سازمان مدیریت میادین شهرداری تهران و سازمان دامپزشکی استان تهران به عمل آمده است، افزود: نتیجه این همکاری نزدیک، حفظ و تامین بهداشت و سلامت شهر تهران و شهروندان آن است.

وی با اعلام اینکه ۲۴ جایگاه عرضه بهداشتی دام در روزهای عرفه و عید سعید قربان در شهر تهران فعالیت خواهند کرد، گفت: در این جایگاه‌ها، علاوه بر رعایت استانداردهای بهداشتی برای تامین سلامت شهروندان و حفظ بهداشت محیط شهر و معابر شهری، برای آرامش و اطمینان خاطر مراجعه کنندگان، ۲۴ ناظر مجرب از نزدیک بر نحوه انجام ذبح شرعی دام‌ها نظارت خواهند کرد.

وی به فعالیت سه جایگاه ثابت عرضه بهداشتی دام در مناطق ۴، ۱۵ و ۱۸ اشاره کرد و افزود: حفظ سلامت شهروندان از دغدغه‌های جدی و همیشگی سازمان مدیریت میادین شهرداری تهران است و بر این اساس، تلاش کرده‌ایم تا با احداث جایگاه‌های ثابت عرضه بهداشتی دام در سه پهنه پایتخت، به نیاز شهروندان برای ذبح دام در طول سال پاسخ دهیم.

به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت میادین شهرداری تهران، نشانی سه جایگاه‌‌ ثابت عرضه بهداشتی دام سازمان مدیریت میادین میوه و تره بار به شرح زیر اعلام شده است:

منطقه ۴:  تهرانپارس، شهرک حکیمیه، خیابان سازمان آب (شهید برادران بابائیان)، کوچه پیشوا 

منطقه ۱۵:  بزرگراه امام رضا (ع)، بعد از گردنه تنباکویی، نرسیده به بازار گل و گیاه امام رضا (ع) 

منطقه ۱۸:  بزرگراه آزادگان، بعد از ورودی احمدآباد مستوفی، گلستان سوم

امام رضا پایتخت خانواده شهرداری تهران سازمان دامپزشکی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر