کد خبر: 794999 A

سردار طاهری خبر داد:

جانشین انتظامی سیستان و بلوچستان از دستگیری قاتل خانواده ۷ نفره پاکستانی در شهر چابهار خبر داد.

به گزارش ایلنا، سردار احمد طاهری اظهار داشت: سوم مردادماه سال‌جاری، یک‌فقره تیراندازی منجر به جرح در بلوار امام‌خمینی(ره) شهر چابهار به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ اعلام و بلافاصله عوامل انتظامی برای بررسی موضوع به محل اعزام شدند.

جانشین انتظامی سیستان و بلوچستان افزود: در بررسی‌های به‌عمل آمده مشخص شد راننده یک‌دستگاه تاکسی مسافربری که در ایستگاه مسافربری «نوبندیان» در انتظار مسافر ایستاده بوده توسط سرنشین یک‌دستگاه پژو ۴۰۵ مورد اصابت گلوله قرار گرفته و پس از انتقال به بیمارستان امام‌علی(ع) با وجود تلاش‌های تیم پزشکی روز بعد از حادثه به علت شدت جراحات وارده فوت کرده است.

وی عنوان کرد: کارآگاهان دایره مبارزه با جرائم جنایی پلیس آگاهی چابهار با بررسی اظهارات شاهدان عینی در محل و یکسری تحقیقات میدانی ضارب را که یک تبعه پاکستانی غیرمجاز است را شناسایی کردند.

سردار طاهری گفت: تیم عملیات ویژه پلیس آگاهی پس از هماهنگی قضائی با بازپرس شعبه اول دادسرای چابهار مخفیگاه متهم را در محدوده خیابان حافظ محاصره و در اقدامی ضربتی و غافلگیرانه او را دستگیر و در بازرسی از محل یک قبضه سلاح کلت کمری و یک تیغه خشاب حاوی ۳ عدد تیر جنگی کشف کردند.

وی با اشاره به ادامه تحقیقات برای دستگیری متهم دیگر این پرونده تصریح کرد: در ادامه بررسی‌ها مشخص شد قاتل ۳۳ ساله فردی سابقه‌دار و به جرم قتل ۷ تن از اعضای یک خانواده در شهر «لیاری» ایالت بلوچستان پاکستان تحت تعقیب پلیس اینترپل بوده است.

قاتل قاتل پاکستانی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر